جلال دریس، رییس هیات قایقرانی خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی قایقرانی کشور، یادواره شهدای خلیج فارس و انتخابی تیم ملی در بخش آب های آرام، در دو گروه سنی جوانان و امید روز گذشته، سه شنبه در بوشهر به پایان رسید. وی بیان کرد: در این مسابقات که با […]

جلال دریس، رییس هیات قایقرانی خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی قایقرانی کشور، یادواره شهدای خلیج فارس و انتخابی تیم ملی در بخش آب های آرام، در دو گروه سنی جوانان و امید روز گذشته، سه شنبه در بوشهر به پایان رسید.

وی بیان کرد: در این مسابقات که با شرکت ۱۶ تیم از سراسر کشور برگزار شد، تیم خوزستان با ترکیبی متشکل از یازده ورزشکار منتخب از شهرستان های اهواز، دزفول و ماهشهر، موفق به کسب مقام سوم این رقابت ها شد.

رییس هیات قایقرانی خوزستان گفت: سینا سبزی در مسافت ۱۰۰۰ متر کانادایی انفرادی، علی نعناکار و نیما سبزی در ۱۰۰۰ متر کانادایی دو نفره و میلاد اسدنیا و سینا سبزی دزفولی در ۱۰۰۰ متر کایاک دو نفره، همگی به مقام سوم دست پیدا کردند. در کایاک انفرادی ۲۰۰ متر نیز میلاد اسدنیا مقام نایب قهرمانی را به دست آورد.

وی در پایان از عملکرد قایقرانان خوزستانی تمجید کرد.

انتهای پیام