به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بعد از پاره شدن رباط صلیبی محسن کریمی و داریوش شجاعیان نفر سوم آبی‌ها هم نزدیک بود به این جمع بپیوندد. میلاد زکی‌پور دفاع چپ جوان آبی‌ها که با آمدن استراماچونی پیشرفت چشمگیری داشت در اواخر بازی استقلال و پارس جم، بعد از قطع برق […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بعد از پاره شدن رباط صلیبی محسن کریمی و داریوش شجاعیان نفر سوم آبی‌ها هم نزدیک بود به این جمع بپیوندد. میلاد زکی‌پور دفاع چپ جوان آبی‌ها که با آمدن استراماچونی پیشرفت چشمگیری داشت در اواخر بازی استقلال و پارس جم، بعد از قطع برق دچار یک مصدومیت شدید شد که با بیرون رفتن او از زمین، استقلال۱۴ دقیقه ده نفره بازی کرد و نزدیک بود آن سه امتیاز از دست برود. البته حالا این تصمیم صحیح کادر فنی و پزشکی استقلال به چشم زکی‌پور می‌آید که در راس آن استراماچونی است و او به نوعی مدیون این تصمیم است.

111

پزشکان احتمال پارگی رباط زکی‌پور را بالا می‌دانستند، اما بعداز عکس‌برداری مشخص شد او باید چند هفته استراحت کند، با این حال به درخواست استراماچونی، زکی پور همراه تیم به تبریز رفت تا در صورت نیاز به کمک مُسکن و آمپول چند دقیقه‌ای بازی کند، اما عملکرد نسبتا خوب میلیچ اجازه ریسک کردن روی زکی‌پور را نداد و احتمالا او مقابل صنعت نفت هم استراحت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: