به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید استیلی، پیشکسوت فوتبال کشورمان، با اشاره به رشد فوتبال در سالی که گذشت به خبرنگار برنا گفت: فوتبال ایران امسال در سطح ملی عملکرد خوبی داشت، در جام جهانی بازی‌های خوبی را مقابل تیم‌های بزرگ دنیا انجام داد. به نظرم در جام ملت‌ها نیز […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید استیلی، پیشکسوت فوتبال کشورمان، با اشاره به رشد فوتبال در سالی که گذشت به خبرنگار برنا گفت: فوتبال ایران امسال در سطح ملی عملکرد خوبی داشت، در جام جهانی بازی‌های خوبی را مقابل تیم‌های بزرگ دنیا انجام داد. به نظرم در جام ملت‌ها نیز می‌توانست عملکرد خوبی داشته باشد ولی با بد شانسی مواجه شد و نتوانست به فینال صعود کند.

وی در مورد ارزیابی خود عملکرد دکتر سلطانی‌فر نیز در چند سال اخیر گفت: ورزش ایران در چند سال گذشته روزهای خوب و پر رونقی را پشت سر گذاشت. امسال هم شاهد درخشش کاروان‌های ورزشی کشورمان در میادین مختلف بین‌المللی بودیم.

استیلی در پایان افزود: همانطور که گفتم در فوتبال آن هم در بحث ملی بازی‌های خوبی داشتیم. در آوردگاه‌های دیگر مانند بازی‌های آسیایی جاکارتا موفق شدیم عناوین مهمی را کسب کنیم و تعداد مدال‌هایمان را افزایش دهیم، پس از چهل سال موزه ملی ورزش افتتاح شد. در مجموع جامعه ورزش امسال عملکرد خوبی داشت.

پیشکسوت فوتبال در پایان با اشتباه خواندن استیضاح وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: یکی از خصوصیات خوب وزیر و آقای صالحی امیری نگاه کلی به همه رشته‌ها، تیم‌ها و … است، همین موضوع باعث ثبات و آرامش در ورزش خواهد شد که خوشبختانه شاهد آن نیز هستیم.