– اخبار سیاسی – به گزارش خبرنما به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، سعید محمد به همراه اعضای ستاد انتخاباتی خود با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کردند. سعید محمد در گفتگو با تسنیم: از گزینه جریان انقلاب حمایت می‌کنم/ آقای رئیسی بیشترین معیار را دارد«رضا تقی‌پور» مسئول فضای مجازی ستاد […]

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنما به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، سعید محمد به همراه اعضای ستاد انتخاباتی خود با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کردند.

سعید محمد در گفتگو با تسنیم: از گزینه جریان انقلاب حمایت می‌کنم/ آقای رئیسی بیشترین معیار را دارد«رضا تقی‌پور» مسئول فضای مجازی ستاد رئیسی شدنیکزاد احکام روسای ستادهای استانی «رئیسی» را ابلاغ کرد

در این دیدار صمیمانه که دو ساعت به طول انجامید، سعید محمد به ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری و ساماندهی ستادهای مردمی، برنامه‌های تدوین شده برای دولت آینده و همچنین ظرفیت‌های فعال شده از شبکه جوانان مومن و انقلابی سراسر کشور پرداخت.

محمد همچنین از آمادگی کامل این ستادها برای فعالیت درحمایت از سید ابراهیم رئیسی خبر داد و تاکید کرد که زمینه این فعالیت‌ها نیز آماده شده است.

رئیسی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های محمد و تیم همراه وی در ماه‌های اخیر و تاکید بر حفظ ظرفیت بزرگ ایجاد شده ذیل ستادهای محمد گفت: مجاهدت‌هایی که مخلصانه و با احساس تکلیف، شما را به ورود در این عرصه کشاند عندالله محفوظ است و از این ظرفیت‌ها باید استفاده شود.

در پایان این دیدار محمد اعلام کرد این ستادها با حفظ ساختار سابق خود، با عنوان جدید ستادهای جوان حامی سید ابراهیم رئیسی، در ایام تبلیغات انتخابات به فعالیت خود برای تحقق دولت جوان انقلابی و با حمایت از آیت‌الله رئیسی ادامه خواهند داد.