– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم،  در جلسه اخیر بین فدراسیون فوتبال ایتالیا و کمیته برگزاری لیگ‌های این کشور، زمان شروع و پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی و همچنین ضرب‌الاجل برای فصل متوقف شده سری A، تعیین شد. بر این اساس،  پنجره نقل و انتقالات تابستانی از اول  سپتامبر (۱۱ […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم،  در جلسه اخیر بین فدراسیون فوتبال ایتالیا و کمیته برگزاری لیگ‌های این کشور، زمان شروع و پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی و همچنین ضرب‌الاجل برای فصل متوقف شده سری A، تعیین شد.

بر این اساس،  پنجره نقل و انتقالات تابستانی از اول  سپتامبر (۱۱ شهریور) تا ۵ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۴ مهر ۱۳۹۹) باز خواهد بود. باشگاه‌های ایتالیایی صرفا در این تاریخ‌ها می‌توانند بازیکنان جدیدی به ترکیب خود اضافه کنند.

پنجره نقل و انتقالات زمستانی هم دچار تغییراتی شده و باشگاه‌هایایتالیایی از ۴ ژانویه ۲۰۲۱ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ قادر به خرید هستند.

 همچنین ممکن است تکلیف مسابقات سری A به وسیله بازی پلی آف مشخص شود و حتی در صورتی که امکان برگزاری بازی پلی آف مهیا نباشد، هیچ تیمی قهرمان نخواهد شد.

گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا  اعلام کرد در صورتی که رقابت های سری A بار دیگر متوقف شود، مسابقات از طریق رقابت پلی آف پیگیری خواهد شد. اگر برگزاری پلی آف هم به هر دلیلی امکان‌پذیر نباشد، از طریق الگوریتم جدول، تیم‌های صعودکننده  به رقابت‌های  اروپایی و همچنین تیم‌های سقوط کننده مشخص خواهند شد و هیچ تیمی به عنوان قهرمان مسابقات سری A  انتخاب نمی‌شود.

 این دستور العمل در سری B  اجرا می‌شود اما سری C  تعطیل شده  و ویچنزا،  رجینا و مونزا (تیم سیلویو برلوسکونی) به سری B  صعود کردند و گوتزانو، ریمینی، ریتی راهی دسته پایین‌تر  شدند.

ادعای جنجالی کوریره دلواسپورت: دو باشگاه سری A از اعلام ابتلای بازیکنان‌شان به کرونا خودداری می‌کنند!