وحید بیاتلو پس از پیروزی تیمش در اهواز مقابل استقلال ملاثانی در هفته بیست و ششم لیگ یک کشور، اظهارکرد: شناخت خیلی خوبی از تیم استقلال ملاثانی داشتیم. تیم جاندار و فیزیکی است و خیلی خوب فوتبال بازی کردند. نقاط قوت حریف را پوشش دادیم و از همان نقاطی که می خواستیم به گل رسیدیم. […]

وحید بیاتلو پس از پیروزی تیمش در اهواز مقابل استقلال ملاثانی در هفته بیست و ششم لیگ یک کشور، اظهارکرد: شناخت خیلی خوبی از تیم استقلال ملاثانی داشتیم. تیم جاندار و فیزیکی است و خیلی خوب فوتبال بازی کردند. نقاط قوت حریف را پوشش دادیم و از همان نقاطی که می خواستیم به گل رسیدیم. بازیکنانم خوب کار کردند و از آن ها تشکر می کنم.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی افزود: به تیم خوب استقلال ملاثانی نیز بابت عملکردش در اولین حضور در لیگ یک تبریک می گویم. حریف تیم خیلی تاکتیکی است و یک هفته روی نکات ریز فنی این تیم کار کرده بودیم تا توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی درباره کری های نیمکت دو تیم در جریان بازی نیز گفت: فوتبال است. وقتی لیگ برتر مان آن است، لیگ یک هم که دیگر زبانزد خاص و عام است. اگر چیزی هم از طرف من بود، عذرخواهی می کنم.

انتهای پیام