به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری حساس به مصاف پاختاکور در ازبکستان می‌رود. بهنام ابوالقاسم‌پور پیشکسوت ملی‌پوش پرسپولیس در این باره به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس دیدار سختی پیش‌رو دارد و بی‌تردید برانکو برای این بازی برنامه‌های خاصی خواهد داشت. وی افزود: پرسپولیس به برد […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری حساس به مصاف پاختاکور در ازبکستان می‌رود. بهنام ابوالقاسم‌پور پیشکسوت ملی‌پوش پرسپولیس در این باره به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس دیدار سختی پیش‌رو دارد و بی‌تردید برانکو برای این بازی برنامه‌های خاصی خواهد داشت.

وی افزود: پرسپولیس به برد در این بازی نیاز دارد و من فکر می‌کنم تیم می‌تواند با برد از ازبکستان برگردد. البته نتیجه تساوی هم اگر چه امید به صعود را از بین نمی‌برد اما کار را پیچیده می کند. به نظرم پرسپولیس باید با تمرکز بالایی در زمین حاضر شود و ابتدا به فکر این باشد که گل نخورد و پس از آن راه‌های خلق موقعیت و باز کردن دروازه حریف را امتحان کند.

ابوالقاسم‌پور در ادامه عنوان کرد: پرسپولیس یک بازی بسیار سنگین در لیگ قهرمانان آسیا دارد و در ادامه هم باید مقابل شهرداری تبریز در لیگ برتر بازی کند، به هرحال بنده امیدوارم سرخپوشان در هر دو بازی موفق باشند و شنبه هفته آینده نیز با برد در لیگ قهرمانی خود را تا حدود زیادی مسجل کند.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره برخی انتقادات از علیپور و اینکه آیا به نظرش پرسپولیس به خرید یک مهاجم جدید نیاز دارد یا خیر؟ اظهار داشت: درباره علیپور باید بگویم خستگی و استرس و فشار رسانه‌ها در کنار انتظارات هواداران روی عملکرد او تاثیر گذار بوده است. البته او زوجی کنارش ندارد که با کمک آن بتواند راحت‌تر کار کند و باید پذیرفت هجمه علیه او زیاد است. علیپور اگر تمرکز خود را بیشتر کند قطعا باز هم برای پرسپولیس گلزنی خواهد کرد. درباره مهاجم نیز بنده معتقدم پرسپولیس برای فصل آینده به یک مهاجم شش دانگ نیاز دارد.