به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، یکی از ستارگان بی چون چرای این روزهای پرسپولیس که توانسته مورد توجه چند باشگاه خارجی قرار بگیرد هافبک دفاعی این تیم احمد نورالهی است. بر اساس شنیده ها در چند روز گذشته چندین ایجنت با واسطه یا بدون واسطه با این بازیکن تماس گرفته […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، یکی از ستارگان بی چون چرای این روزهای پرسپولیس که توانسته مورد توجه چند باشگاه خارجی قرار بگیرد هافبک دفاعی این تیم احمد نورالهی است.

بر اساس شنیده ها در چند روز گذشته چندین ایجنت با واسطه یا بدون واسطه با این بازیکن تماس گرفته اند و پیشنهاداتی را برای او مطرح کرده اند که طبق این خبر او چندین پیشنهاد از تیمهای عربی و حتی اورپایی داشته  است. نورالهی که پیش از این هم گفته بود به غیر از پرسپولیس به تیم دیگری فکر نمی کند در عمل هم این تعصبش به پیراهن تیمش را نشان داده و به پیشنهادات رائه شده واکنش منفی داشته است .

او به یکی از این افراد گفته  با پرسپولیس قرارداد دارد و تمایلی برای جدایی از این تیم ندارد.گفتنی است نورالهی برای خدمت سربازی به تراکتور رفته بود و بعد از آن دوباره جای خود را در تیم اصلی پرسپولیس باز کرد و یکی از مهره های مورد علاقه پرفسور به شمار می رود.