به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در حالی که تیم فوتبال استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل درخواست حضور طارق همام را در این تیم داشت اما گویا او می خواهد در مصر توپ بزند. طارق همام هفته پیش بود که در یک استوری با قلب آبی استقلالی ها به […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در حالی که تیم فوتبال استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل درخواست حضور طارق همام را در این تیم داشت اما گویا او می خواهد در مصر توپ بزند.

طارق همام هفته پیش بود که در یک استوری با قلب آبی استقلالی ها به بازگشت امیدوار کرد، او در مصاحبه ای گفته بود که می خواهد نزدیک به خانواده اش در عراق بازی کند، اما گویا با این مصاحبه قصد خریدن وقت و سر کار گذاشتن هواداران استقلال و حتی نیروی هوایی عراق که این بازیکن را می خواست را داشته است، چرا که دیروز برخی منابع خبری اعلام کردند طارق هافبک عراقی فصل گذشته استقلال با تیم اسماعیلیه مصر به توافق رسیده است. این خبری بود که صفحات هواداری تیم نیروی هوایی عراق در توییتر به آن پرداخته اند. اگر این خبر صحت داشته باشد این بازیکن به نوعی از نام استقلال برای بالا بردن رقم قرارداد خود استفاده کرده و این شکلی از سو استفاده است.

مسولان باشگاه استقلال هنوز به این خبر واکنشی نشان ندادند.