به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا،لیگ برتر فوتبال ایران درحالی ۲۴ اردیبهشت به پایان می‌رسد که هم اکنون پرسپولیس با ۵۵ امتیاز صدرنشین است و شانس نخست قهرمانی محسوب می‌شود. در روز‌های گذشته نام برخی بازیکنان برای حضور در پرسپولیس مطرح شده، اما هنوز برانکو فهرست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا،لیگ برتر فوتبال ایران درحالی ۲۴ اردیبهشت به پایان می‌رسد که هم اکنون پرسپولیس با ۵۵ امتیاز صدرنشین است و شانس نخست قهرمانی محسوب می‌شود. در روز‌های گذشته نام برخی بازیکنان برای حضور در پرسپولیس مطرح شده، اما هنوز برانکو فهرست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه ارائه نکرده است.

نام بازیکنانی مانند محمدرضا حسینی و محمدرشید مظاهری (ذوب آهن اصفهان)، محمد مسلمی‌پور و کی‌روش استنلی (سپاهان اصفهان) و … مطرح بود، اما یکی از مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس در این‌باره  بیان کرد: هنوز ۴ هفته تا پایان لیگ و زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده و برانکو لیست بازیکنان را در اختیار ما قرار نداده است.

او افزود: پرسپولیس درحال نتیجه گرفتن است و رسانه‌ای شدن نام برخی بازیکنان سبب ایجاد حاشیه برای تیم می‌شود. امیدوارم پرسپولیس بتواند در مسابقات پیش رو موفق باشد، زیرا وقت برای صحبت در خصوص لیست بازیکنان و … زیاد است.

گفتنی است، پرسپولیسی‌ها پس از پایان لیگ هجدهم به دنبال جذب بازیکن می‌روند و برانکو نیز در صدد است تا نام چند بازیکن را در فهرست مازاد قرار دهد.

پرسپولیس تا پایان رقابت‌های لیگ برتر ۴ بازی سخت مقابل سپاهان، تراکتورسازی، ماشین سازی و پارس جنوبی جم دارد