– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان ، ستاد مرکزی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در زنجان عصر امروز با حضور تمام اقشار و البته با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی افتتاح شد. ستاد مرکزی رئیسی در زنجان در چهارراه شیلات (مقدم) قرار دارد و قرار است از فردا تا […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان ، ستاد مرکزی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در زنجان عصر امروز با حضور تمام اقشار و البته با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی افتتاح شد. ستاد مرکزی رئیسی در زنجان در چهارراه شیلات (مقدم) قرار دارد و قرار است از فردا تا ۲۶ خرداد ماه فعالیت‌های خود را به شکل جدی ادامه دهد. چندی پیش هم محسن افشارچی به عنوان دبیر شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در استان زنجان انتخاب شده بود.

در آیین افتتاحیه این ستاد مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس اظهار داشت: ناکارآمدی این روزهای کشور فقط به خاطر این است که از رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری دور شدیم.

وی با بیان اینکه سرکار بودن هشت ساله دولت پیر و بی‌تحرک سبب نارضایتی مردم شده است، گفت: همه ما یادمان هست که طرفداران دولت فعلی در سال ۹۶ چه دروغ‌هایی را علیه آیت‌الله رئیسی مطرح کردند. چند برابر شدن دلار، دیوارکشی بین آقایان و بانوان و همینطور وقوع جنگ تهمت‌هایی بود که آن‌ها به رقیب خود زدند و فضای انتخاباتی را ملتهب کردند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با بیان اینکه در انتخابات فعلی باید همه مردم حواسشان باشد که انتخاب اصلح داشته باشند، گفت: اگر در سال‌های گذشته انتخاب اصلح انتخاب می‌شد وضعیت کشور اینگونه رقم نمی‌خورد. “رئیسی” گزینه اصلح در انتخابات پیش‌رو است و شرط نجات کشور از بحران‌ها فقط انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور است.

انتخابات ۱۴۰۰| رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در استان گلستان:‌ “‌رئیسی” برای رونق تولید و اشتغال ‌برنامه داردآیت‌الله رئیسی پرچمدار مبارزه با فساد در کشور است/برنامه های جامعی برای کاهش فاصله فقر و درآمدزایی هرمزگان طراحی شده استآغاز به‌کار ستادهای مردمی «رئیسی» در استان فارس؛ هیج منعی بابت ورود احزاب مختلف وجود نداردفعالان سیاسی-اجتماعی کردستان برای حمایت از آیت‌الله رئیسی به میدان آمدند/ توطئه‌های انتخاباتی دشمنان با انتخاب اصلح شکست می‌خورد

وی به کسری بودجه دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: دولت برای جبران کسری بودجه بلای باور نکردنی بر سر مردم در بازار سرمایه آورد. همینطور ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار میلیارد تومان دولت روحانی برای دولت سیزدهم به بار گذاشت. این‌ها فقط به خاطر عدم انتخاب اصلح در کشور رقم خورد.

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم، ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در زنجان با حضور اقشار مختلف و با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا افتتاح شد.