حجت‌الاسلام قاسمعلی نوچمنی شامگاه شنبه ۱۲ تیرماه در مراسم تجلیل از حماسه‌سازان ۲۸ خرداد جبهه حامیان ولایت، اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص این دوره، حماسه‌ای آفریده شد که به مراتب برتر و قابل تبلیغ‌تر از انتخابات پیشین است. او با اشاره به اینکه دشمنان خارجی با تبلیغات گسترده سعی بر عدم حضور مردم […]

حجت‌الاسلام قاسمعلی نوچمنی شامگاه شنبه ۱۲ تیرماه در مراسم تجلیل از حماسه‌سازان ۲۸ خرداد جبهه حامیان ولایت، اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص این دوره، حماسه‌ای آفریده شد که به مراتب برتر و قابل تبلیغ‌تر از انتخابات پیشین است.

او با اشاره به اینکه دشمنان خارجی با تبلیغات گسترده سعی بر عدم حضور مردم و یا کمرنگ نشان دادن انتخابات داشتند، افزود: مردم با آگاهی کامل و ارادتی که به نظام، انقلاب و رهبری داشتند پای صندوق‌های رای آمدند و رئیس جمهور محبوب و منتخب خود را انتخاب کردند.

نوچمنی با بیان اینکه از رئیس جمهور منتخب خواهان تحقق وعده‌های انتخاباتی به مردم هستیم، ادامه داد: بیشترین درخواست مردم این است که آیت‌الله رئیسی مردمی بماند.

او گفت: امید است که وزرایی که روحیه جهادی، متخصص و متعهد به کار و ولایی هستند و نیتشان خدمت صادقانه به این مردم است، انتخاب شوند.

نوچمنی ضمن قدردانی از جوانان و همه کسانی که بدون هیچ چشم‌داشتی در ستادها حاضر و در حضور حداکثری تلاش کردند، تصریح کرد: با وجود تبلیغات دشمنان، مشارکت در انتخابات ۲۸ خردادماه در حد مقبول بود و مردم سرنوشت خود را رقم زدند، چراکه انتخاب رئیس جمهوری یعنی وکالت دادن او به تمام امور زندگی و امید است که رئیس جمهور این مسئولیت را به خوبی انجام دهد.

حجت‌الاسلام عباس فرازی‌نیا، معاون و مشاور تولیت آستان قدس رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه در انتخابات پیش رو شاهد حضور معنادار امت حزب‌الله به ویژه جوانان پرنشاط و پرشور انقلابی بودیم، گفت: آیت الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب ۸۵ میلیون جمعیت ایران شدند حتی افرادی که به دلایل مختلف پای صندوق های رای حضور نیافتند.

او افزود: این جشن شکر یک اصل عقلایی و دینی است، چرا که علی‌رغم دشمنی غربی‌ها، کرونا و عواملی که موجب دلسردی عده‌ای از مردم (مسائل اقتصادی و تورم) در جامعه شده بود بازهم شاهد حضور ۶۰ درصدی مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه بودیم.

حجت‌الاسلام فرازی‌نیا با اشاره به ارائه فعالیت جوانان انقلابی شیراز طی هفته گذشته به آیت الله رئیسی، بیان کرد: رئیس جمهور منتخب مردم ضمن قدردانی اعلام کردند سلام من را به مردم استان فارس برساند چرا که جوانان انقلابی و پای کار استان فارس در این عرصه حماسه آفریدند.

او  با بیان اینکه جوانان انقلابی کار را تمام شده نبینند بلکه مجاهدانه آماده باشند چرا که دو ماموریت داریم، تصریح کرد: اولین ماموریت جمع آوری نقطه نظارت کارشناسی دقیق مردمی برای موضوع و مسئله شناسی اقتصادی جامعه و ارائه راه حل های منطقه ای و دوم معرفی نیروهای مجاهد، فسادستیز و مردمی است.

معاون و مشاور تولیت آستان قدس رضوی در جبهه حامیان ولایت با بیان اینکه ملت ایران در میدان انتخابات حماسه ساز شدند، عنوان کرد: حتی افرادی که به آیت‌الله رئیسی رای ندادند اما همینکه آمدند یعنی با نظام قهر نیستند.

انتهای پیام