ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد عملکرد آبی پوشان در دربی گفت: استقلال از نظر امتیازی شرایط خوبی داشت و در صدر جدول قرار گرفته بود. آنها گل زودهنگامی را به ثمر رساندند و همه انتظار داشتند این گل زنی تداوم پیدا کند اما به یک باره روند بازی عوض شد و […]

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد عملکرد آبی پوشان در دربی گفت: استقلال از نظر امتیازی شرایط خوبی داشت و در صدر جدول قرار گرفته بود. آنها گل زودهنگامی را به ثمر رساندند و همه انتظار داشتند این گل زنی تداوم پیدا کند اما به یک باره روند بازی عوض شد و پرسپولیس که بازی را واگذار کرده بود با تمام قدرت هجوم آورد تا بتواند به گل تساوی دست پیدا کند اما در نیمه اول توفیقی به دست نیاورد.

همدانی تصریح کرد: نیمه دوم استقلال کاملاً تمرکزش را از دست داد و اشتباهات فاحش خط دفاعی سبب شد تا قرمزپوشان به دو گل دست پیدا کنند. ساختار دفاعی استقلال ایراد دارد و فکری باید هرچه زودتر آن را برطرف کند. در هفته‌های اخیر بارها اهالی فوتبال بر این موضوع تأکید داشتند و امیدوارم کادر فنی استقلال تدبیری برای این موضوع بیندیشد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: پرسپولیس که خود را برنده این دیدار می‌دانست در ۱۵ دقیقه پایانی نتوانست در مقابل فشار و حملات استقلال دوام بیاورد و دیدیم در ثانیه‌های آخر بازی قائدی توانست روی خلاقیت‌های فردی اش، گل تساوی را وارد دروازه سرخ پوشان کند تا دو تیم تنها به یک امتیاز از این دیدار برسند.

وی در مورد ترک تهران توسط میلیچ که حاشیه‌هایی را برای باشگاه بوجود آورده است گفت: میلیچ یک بازیکن حرفه‌ای است اما باید آستانه تحملش بیشتر می‌بود. اما اینکه چطور می‌تواند به راحتی به پاسپورتش آن هم در باشگاه دسترسی پیدا کند و به راحتی ایران را ترک کند، باید مسئولان استقلال پاسخگو باشند. درست است که این بازیکن کمی با فکری مشکل داشت اما این مسئله باعث نمی‌شود تا بتواند بدون هیچ مشکلی پاسپورت خود را از باشگاه تحویل گرفته و راهی کشورش شود.

هافبک سابق استقلال در پایان و در خصوص دیدار دوشنبه استقلال برابر تراکتور که در تبریز برگزار می‌شود، اظهار داشت: تراکتور با مسعود شجاعی نتایج خوبی گرفته و خود را به بالای جدول رسانده است. استقلال به دنبال این است تا بتواند با پیروزی در این بازی دوباره به صدر جدول بازگردد اما بعید می دانم تراکتور بخواهد بازنده این دیدار باشد. جدال استقلال و تراکتور همیشه جذاب بوده و انتظار می‌رود در این دیدار هم این جذابیت ادامه پیدا کند و استقلال بتواند با آمادگی خط دفاعی اش که دیگر اشتباهات دربی را تکرار نکنند به سه امتیاز حساس این دیدار دست پیدا کند.