به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، غلامحسین کرمی عصر سه‌شنبه در نشست با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر اظهار داشت: نیاز مردم به استفاده از ارتباطات افزایش یافته است و باید برای تأمین نیازهای ارتباطی مردم تلاش جدی شود. وی با تقدیر از تلاش‌های اداره کل ارتباطات و فناوری استان در […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، غلامحسین کرمی عصر سه‌شنبه در نشست با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر اظهار داشت: نیاز مردم به استفاده از ارتباطات افزایش یافته است و باید برای تأمین نیازهای ارتباطی مردم تلاش جدی شود.

وی با تقدیر از تلاش‌های اداره کل ارتباطات و فناوری استان در حوزه ارتباطات شهرستان‌های دشتی و تنگستان اضافه کرد: انتظار می‌رود که هر چه سریع‌تر نسبت به بهبود وضعیت موجود در شهرستان اقدام شود.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از جمله پروژه‌های در دست اقدام حوزه ارتباطات استان بوشهر را پیگیری برای ارتقا سرویس اینترنت روستای سرمک، کردلان و بهره برداری از سایت روستای عربی توسط همراه اول عنوان کرد.

علی سملیان با اشاره به احداث سایت روستای دهوک توسط ایرانسل از محل طرح خدمات اجباری روستایی، بهبود پوشش تلفن همراه و توسعه زیرساخت تلفن ثابت در روستاهای شهرستان‌های دشتی و تنگستان، گفت: در حال حاضر شاخص‌های حوزه ICT را در شهرستان‌های مذکور مناسب ارزیابی می‌کنیم.

وی افزود: بازدید میدانی از روستای کردوان در دستور کار قرار دارد، تا با بررسی وضعیت ارتباطی این روستا در صورت نیاز پوشش ارتباطی این روستا بهینه سازی شود.