به گزارش خبرنما به نقل از گروه اجتماعی برنا؛  علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز، گفت: ساعت ۱۲:۴۰ظهر روز گذشته پس از به صدا درآمدن زنگ ایستگاه ۲۱ از سوی ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز، آتش نشانان به همراه تجهیزات نجات برای امدادرسانی، عازم بلوار نارنجستان شدند. عدلو دراین باره گفت: پس از رسیدن به […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه اجتماعی برنا؛  علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز، گفت: ساعت ۱۲:۴۰ظهر روز گذشته پس از به صدا درآمدن زنگ ایستگاه ۲۱ از سوی ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز، آتش نشانان به همراه تجهیزات نجات برای امدادرسانی، عازم بلوار نارنجستان شدند.

عدلو دراین باره گفت: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که در قسمت انباری ساختمان مسکونی به دلیل غفلت ساکنین ، نشتی گاز از پیک نیک و رسیدن منبع جرقه انفجار و در نهایت آتش سوزی رخ داده بود.

وی ادامه داد: این انفجار آتش سوزی و در نتیجه سوختگی زن ۷۲ ساله را به همراه داشت که قبل از حضور آتش نشانان توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شده بود.

عدلو افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و کشیدن یک رشته لوله آبدهی به انباری ضمن خاموش کردن شعله آتش، لوازم سوخته را به بیرون از محل انتقال دادند.

آتش نشانان با جدا سازی لوازم سوخته به ایمن سازی محل حادثه پرداختند و پس از تحویل محل به عوامل انتظامی و ارائه تذکرات ایمنی به ساکنین، به عملیات خود پایان دادند