به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پس از اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا قرار دارد، برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده است تا دروازه‌بان پرسپولیس بدون این که غیبتی در بازی‌های تیمش داشته باشد، به هنگ‌کنگ برود تا در […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پس از اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا قرار دارد، برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده است تا دروازه‌بان پرسپولیس بدون این که غیبتی در بازی‌های تیمش داشته باشد، به هنگ‌کنگ برود تا در مراسم برترین‌های سال AFC شرکت کند.

بیرانوند بلافاصله بعد از دیدار پرسپولیس با نساجی مازندران یعنی نهم آذر ماه راهی فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شود تا به هنگ‌کنگ سفر کند. پس از پایان مراسم نیز دروازه‌بان پرسپولیس ۱۲ آذرماه به تهران باز می‌گردد تا تیمش را در ادامه لیگ همراهی کند.

طبق هماهنگی‌های انجام شده قرار است یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس هم در این سفر بیرانوند را همراهی کند.

گفتنی است شنبه این هفت که پوستر رسمی نامزدهای برترین های سال ۲۰۱۹ آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور علیرضا بیرانوند منتشر شد. نکته جالب در این میان این بود که پوستر رسمی نامزدهای مرد سال ۲۰۱۹ آسیا نخستین پوستری بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور  و معرفی علیرضا بیرانوند از سنگربان سرخپوشان منتشر کرد و بعد ۴ پوستر بعدی منتشر شد.

 

بیرانوند و آزمون

بر این اساس علاوه بر بیرانوند که نامزد بهترین بازیکن سال شده، آزمون نامزد برترین لژیونر، کتایون  خسرویار نامزد برترین مربی بانوان و مهدی جاوید نیز نامزد برترین بازیکن فوتسال شده است و ایران چهار شانس در میان جوایز برتر قاره کهن دارد.

بیشتر بخوانید: