به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ باتوجه به‌ خروج چند آبی‌ پوش و دو بازیکن اصلی تیم فوتبال استقلال از فاز دفاعی، سرمربی ایتالیایی قصد دارد از دیوار بلند و البته جدید برای تیمش رونمایی کند. بر این اساس استقلال در قلب خط دفاعی دو بازیکن جدید  که در بالا تصویرشان […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ باتوجه به‌ خروج چند آبی‌ پوش و دو بازیکن اصلی تیم فوتبال استقلال از فاز دفاعی، سرمربی ایتالیایی قصد دارد از دیوار بلند و البته جدید برای تیمش رونمایی کند.

بر این اساس استقلال در قلب خط دفاعی دو بازیکن جدید  که در بالا تصویرشان را می بینید، به نام سیاوش یزدانی و میلاد باقری به ترتیب از تیم های سپاهان و مس کرمان جذب کرده و این دو به لحاظ فیزیکی استحکام در مهمترین بخش فاز دفاعی یعنی همان دفاع وسط ارتقا پیدا کرده است.

البته محمد دانشگر یکی از مدافعان میانی فصل قبل آبی پوشان است که فصل آتی نیز در این تیم حضور دارد و باتوجه به کارنامه فصل قبلش به نظر می رسد، در این فصل و در غیاب پژمان منتظری و روزبه چشمی،  یکی از مردان ثابت قلب خط دفاعی آبی پوشان باشد.

مهمترین نکته در این باره این است که استقلال سه بازیکن تخصصی برای قلب دفاع دارد. ضمن اینکه وریا غفوری در راست و میلاد زکی پور در چپ دوبال دفاعی آبی پوشان خواهند بود که استراماچونی به زودی از ۴ مرد محبوب خود در بخش دفاعی رونمایی کند.