“حسین کلانتری” در نشست هم اندیشی که با حضور اعضای هیات های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بر تامین امنیت روانی جامعه در انتخابات تاکید کرد و افزود: در برگزاری انتخابات شفاف عمل می کنیم و چیزی برای پنهان کردن نداریم. وی با اشاره به اینکه اعضای هیات […]

“حسین کلانتری” در نشست هم اندیشی که با حضور اعضای هیات های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بر تامین امنیت روانی جامعه در انتخابات تاکید کرد و افزود: در برگزاری انتخابات شفاف عمل می کنیم و چیزی برای پنهان کردن نداریم.
وی با اشاره به اینکه اعضای هیات های اجرایی متشکل از معتمدین مردم مناطق مختلف استان هستند، اظهارکرد: انتظار می رود با رعایت امانت داری در برگزاری هرچه بهتر این انتخابات ما را یاری کنید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه فرمانداری که به عنوان سرباز جمهوری اسلامی انتخاب شده باید با اقتدار انجام وظیفه کند، خاطرنشان کرد: هر فرمانداری به هر دلیلی نمی تواند در این انتخابات بی طرف باشد خودش کنار برود.
کلانتری تصریح کرد: کوچک ترین خدشه ای نباید به آراء مردم وارد شود و ما باید با همدلی و عملکرد مطلوب خود زمینه اطمینان و اعتماد مردم را به نظام فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: حمایت یک مسئول از کاندیدای خاص مطلقاٌ برای ما قابل پذیرش نیست و در صورت مشاهده چنین موردی در اسرع وقت برخورد خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسئولان باید از هرگونه جانبداری خودداری کنند، ادامه داد: روحیه بی طرفی و امانت داری در بین مسئولان و اعضای هیات اجرایی تقویت شود.
کلانتری با اشاره به اینکه دشمن برای انتخابات برنامه ها دارد، عنوان کرد: نباید اجازه دهیم سناریوی دشمن برای انتخابات مجلس پیاده شود.
وی خواستار نظارت دقیق برای هرچه بهتر برگزار کردن انتخابات شد و اظهارکرد: فرمانداران و اعضای هیات اجرایی شعبه به شعبه امکانات، وضعیت ترافیکی، تردد، برق اضطراری، کاربران رایانه، پشتیبانی و …را رصد و در صورت وجود مشکل نسبت به رفع آن در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر جلوگیری از هرگونه شائبه و بی اعتمادی در ذهن مردم تاکید کرد و گفت: هرگونه عزل و نصب در شهرستان‌ها ممنوع و در مرکز استان باید قبل از هرگونه اقدامی با رئیس ستاد انتخابات استان هماهنگی انجام شود.
وی در خصوص برگزاری آئین های افتتاح و کلنگ زنی نیز اظهارکرد: افتتاح یا کلنگ زنی موردی نداریم مگر در ایام دهه مبارک فجر که با حضور مسئولان کشوری انجام می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بار اصلی برگزاری انتخابات از صفر تا صد، روی دوش فرمانداران سنگینی می کند، تصریح کرد: هرگونه تخلفی را در هر مرحله ای مشاهده کنیم به طور قطع برخورد می کنیم.
کلانتری عنوان کرد: نظام، دولت و ملت همه خواستار برگزاری انتخاباتی بی طرفانه و سالم هستند و ما باید در این خصوص به رسالت واقعی خود عمل کنیم.
وی با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب است، بیان کرد: بدون هیچ مماشاتی رعایت قانون و حرکت در ریل قانون انتخابات در دستور کار است.
انتهای پیام