محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تحریم پروژه‌های عمرانی کشور از سوی آمریکا بیان کرد: تحریم قرارگاه خاتم‌الانبیاء و حوزه عمرانی کشور از سوی آمریکایی‌ها راه به جایی نمی‌برد و تاثیری در اجرای پروژه‌های عمرانی کشور ندارد.  وی در ادامه اظهار کرد: در طول ۴۰ سال گذشته کشور ما انواع تحریم‌ها […]

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تحریم پروژه‌های عمرانی کشور از سوی آمریکا بیان کرد: تحریم قرارگاه خاتم‌الانبیاء و حوزه عمرانی کشور از سوی آمریکایی‌ها راه به جایی نمی‌برد و تاثیری در اجرای پروژه‌های عمرانی کشور ندارد. 

وی در ادامه اظهار کرد: در طول ۴۰ سال گذشته کشور ما انواع تحریم‌ها را تجربه کرده است و ما در حوزه‌های متعددی تحریم بوده‌ایم. پروژه‌های عمرانی کشور عمدتا متکی بر دانش و توان داخلی است و لذا تحریم آمریکا تاثیری نخواهد داشت. 

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: برخی از دستگاه‌ها در اجرای پروژه‌های عمرانی باید از بیرون تامین شوند، اما به طور کلی ما این توان را کسب کرده‌ایم که تحریم‌ها را در حوزه‌های مختلف دور بزنیم. 

رضایی کوچی تاکید کرد: ما توان مهندسی بالا به همراه نیروی انسانی قوی داریم و تحریم‌های آمریکا تاثیری در اجرای پروژه‌های عمرانی نخواهد گذاشت. 

انتهای پیام