یک سایت خبری عراقی از دیدار احتمالی تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر و بلژیک خبر داد و نوشت: این دیدارها به احتمال زیاد پس از صعود ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ انجام می‌شود.

خبرنما:یک سایت خبری عراقی از دیدار احتمالی تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر و بلژیک خبر داد و نوشت: این دیدارها به احتمال زیاد پس از صعود ایران به جام جهانی ۲۰۲۲  انجام میشود

تیم ملی فوتبال ایران هفتم بهمن‌ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی عراق خواهد بود تا دیدار برگشت برابر این تیم را در مرحله مقدماتی جاتم جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار کند. ایران در صورت برد در این بازی سومین صعود متوالی خود را ببه زرگترین آوردگاه فوتبال جهان جشن خواهد گرفت.

ایران هم اکنون با ۱۶ امتیاز در صد جدول گروه A  قرار دارد و کره جنوبی با ۱۴ امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب کننده شاگردان دراگان اسکوچیچ است. از هر گروه ۲ تیم به صورت مستقیم به جام جهانی صعود می‌کنند.

سایت «موقع المحترفین»  پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران با عراق مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران به تیم‌های فوتبال قطر و بلژیک پیشنهاد دیدار دوستانه داده است. قطر به عنوان میزبان و بلژیک به عنوان یکی از نمایندگان اروپا در جام‌جهانی ۲۰۲۲ حضور دارند.

بنا به گزارش این سایت خبری دیدار دوستانه ایران با این ۲ تیم بعد از صعود ایران به جام جهانی برگزار خواهد شد

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس