عنایت الله رحیمی شامگاه جمعه دوم اسفند در جمع خبرنگاران با تاکید براینکه آمار اعلامی تعرفه، عدد قطعی نیست، گفت: مهلت اخذ رای در تمام حوزه‌های اخذ رای در استان فارس ساعت ٢٢ به پایان رسید اما کسانی که در حوزه‌های اخذ رای هستند تا ساعت ۲۳ فرصت رای دهی داشتند. او ادامه داد: افرادی که […]

عنایت الله رحیمی شامگاه جمعه دوم اسفند در جمع خبرنگاران با تاکید براینکه آمار اعلامی تعرفه، عدد قطعی نیست، گفت: مهلت اخذ رای در تمام حوزه‌های اخذ رای در استان فارس ساعت ٢٢ به پایان رسید اما کسانی که در حوزه‌های اخذ رای هستند تا ساعت ۲۳ فرصت رای دهی داشتند.

او ادامه داد: افرادی که در حوزه‌های اخذ رأی حضور داشته‌اند نسبت به اخذ رأی از این افراد اقدام می‌کنند و تا پایان ساعت ۲۳ نسبت به اخذ رأی از افرادی که در حوزه‌ها هستند انجام خواهد شد.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات شمار واجدان شرایط رای دادن بیش از ٣ میلیون و ۵٠٠ هزار نفر برآورد شده است.

به گفته رحیمی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های شیراز و زرقان نیز یک میلیون و ٣۵٠ هزار نفر واجد شرایط اخذ رأی هستند.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، گزارش‌ها حاکی از آغاز شمارش آرا در بعضی از حوزه‌های انتخابیه استان فارس است.

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز نیز اعلام کرده است که بعداز ظهر روز شنبه ۳ اسفند آمارهای اولیه رسانه‌ای خواهد شد.

محمدرضا امیری با قدردانی از مشارکت مردم در این دوره از انتخابات و ضمن تاکید براینکه انتخابات در فارس بدون هیچ مشکل امنیتی انجام شده است، تاکید کرد که اخبار موثق تنها از طریق رسانه های رسمی اعلام می شود.

انتهای پیام