به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آبی‌پوشان پایتخت با برد مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز موفق شدند در کورس قهرمانی وضعیت خود را بهبود ببخشند و فاصله خود با صدر جدول را به ۵ امتیاز برسانند. اشکان نامداری مربی دروازبان‌های تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آبی‌پوشان پایتخت با برد مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز موفق شدند در کورس قهرمانی وضعیت خود را بهبود ببخشند و فاصله خود با صدر جدول را به ۵ امتیاز برسانند. اشکان نامداری مربی دروازبان‌های تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه در دو سه هفته گذشته هم نتایج خوبی را کسب کردیم، بچه‌ها با روحیه بالا تمرین می‌کنند  و شرایط تیم بسیار خوب است.

وی با اشاره به بازی ماشین‌سازی اظهار داشت: شما بازی‌های ماشین‌سازی را اگر در نیم فصل دوم ببینید خواهید دید این تیم در هیچ دیداری و مقابل هیچ حریفی  دست و پا بسته نبوده و مقابل استقلال هم با توانی مضاعف به دنبال کسب حداقل امتیاز بود ولی ما توانستیم این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم و روند صعودی خود را نیز بهبود بخشیدیم.

عضو کادر فنی استقلال پیرامون بازی الهلال نیز گفت: تیم ما برای این بازی روحیه خوبی دارد، اما دیدار الهلال بازی سختی خواهد بود. بازی با تیمی که ارزش سه بازیکن آن روی هم ۳۰۰ میلیارد تومان است ساده نخواهد بود. اما ما با تمام توان خود مانند بازی رفت به جدال این تیم خواهیم رفت و البته در این بازی هم میهمان هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش درباره قهرمانی در لیگ چیست؟ بیان کرد: ما به قهرمانی در لیگ امیدوار هستیم. البته در حال حاضر این موضوع از دست ما خارج شده است، اما ما با تمام توان بازی‌های خود را دنبال می‌کنیم و الویت کسب حداکثر امتیازات بازی‌های خودمان است.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال درباره آخرین وضعیت مصدومیت رحمتی و آمادگی حسینی عنوان کرد: خوشبختانه مصدومیت رحمتی بر طرف شده، البته او در تمرین پنجشنبه کمی درد داشت، اما مشکل خاصی ندارد و حسینی هم که وضعیتش مشخص است. استقلال ۲ دروازه بان آماده دارد که با اتکا به اندیشه‌های دفاعی تیم بهترین خط دفاعی لیگ را دارد و تنها تیمی هستیم که در خط دفاعی هنوز تعداد گل‌های خورده‌مان دو رقمی نشده است.

نامداری در پاسخ به این سوال که در بازی الهلال کدام دروازه‌بان درون دروازه خواهد ایستاد، گفت: هر دو دروازه‌بان تیم در شرایط خوبی به سر می‌برند و درباره دروازه‌بان فیکس آقای شفر تصمیم نهایی را می‌گیرد.