به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دبیر خانه سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره را اعلام کرد که طی آن فیلم مستند کوتاه وایه به کارگردانی فروزان جاویدی به این جشنواره معتبر راه یافت. […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دبیر خانه سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره را اعلام کرد که طی آن فیلم مستند کوتاه وایه به کارگردانی فروزان جاویدی به این جشنواره معتبر راه یافت.

اکبر آئین دوشنبه شب در گفتگو با خبرنگاران، افزود: این مستند به مدت ۱۶ دقیقه روایتی از تلاش‌های دختری است بنام فریبا، در یکی از روستاهای دور دست استان کهگیلویه و بویراحمد که برای ادامه تحصیل در شرایط نبود فضای آموزشی در منطقه تلاش می‌کند.

آئین به عوامل فیلم وایه اشاره کرد و گفت: تحقیق و پژوهش و کارگردانی این فیلم توسط فروزان جاویدی از فیلمسازان خوب هم استانی انجام گرفته و توسط مجتبی سلیمانی و سید مهدی خرسندی تصویربرداری شده است.

وی افزود: تهمینه یزدان پناه صدا برداری، محمود نوری و مجتبی سلیمانی فر تدوین و فرهاد میر محمد صادقی و سهراب کرم رودی موسیقی این فیلم را بر عهده داشتند.