– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، سید محمد حسینی در جمع مردم همدان با بیان اینکه مسئولان وضع موجود از مبهم گویی برای انحراف افکار عمومی بهره می‌برند اظهار داشت: آنها می‌خواهند با این کار باورهای غلط را در جامعه القا کنند. وی افزود: امروز رسانه‌های غربی بسیج […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، سید محمد حسینی در جمع مردم همدان با بیان اینکه مسئولان وضع موجود از مبهم گویی برای انحراف افکار عمومی بهره می‌برند اظهار داشت: آنها می‌خواهند با این کار باورهای غلط را در جامعه القا کنند.

وی افزود: امروز رسانه‌های غربی بسیج شدند تا مشارکت در انتخابات را کاهش دهند در نتیجه ما باید در راه افزایش مشارکت و انتخاب اصلح هر کاری را که در توان داریم انجام دهیم.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم انتخابات اصلح از سوی مردم در انتخابات آینده بیان کرد: ما امروز برای حل مشکلات کشور به دولتی جهادی نیاز داریم دولتی که افراد مسئول در آن منافع شخصی نداشته باشند و در تصمیم گیری‌ها نیز دچار تضاد منافع نشوند.

وی عنوان کرد: مردم باید آگاه شوند که برای پایان وضع موجود با حضور در انتخابات می‌توانند در کشور تحول آفرین باشند.

حسینی با اشاره به تخلفات رخ داده در انتخابات گذشته و لزوم نظارت بیشتر توضیح داد: در دوره گذشته از بخشی از مردم رای اخذ نشد و صندوق‌های سیار به برخی مناطق ارسال نشد مسئله ای که در این دوره باید مورد توجه شورای نگهبان باشد.

رئیس کمیته دانشگاهیان ستادکل انتخابات رئیسی درباره ادعای برخی جریانها و افراد درباره fatf گفت: تصویب کردن دلار ۴ هزار تومانی نیز در زمان ریاست قوه آقای رییسی نبوده است اما برخی با بی اخلاقی این سخن را بیان می‌کنند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سخن امروز رییس جمهور درباره دلیل عدم روابط ایران و کشورهای همسایه بیان کرد: برای پیروز شدن نباید به هر کاری دست زد و عوام فریبی کرد.

وی با بیان اینکه باید به دنبال پایان بخشیدن به رخوت موجود در کشور باشیم مطرح کرد: اگر خودمان حرفی برای گفتن نداریم نباید به چهره دیگران نیز چنگ بیندازیم.

حسینی با اشاره به اینکه ما در مقابل شهدا مسئول هستیم گفت: وقتی مشارکت مردم بالای ۵۰ درصد نباشد دشمنان نیز شروع به حمله می‌کنند بنابراین همه باید پای کار بیاییم و مردم را اقناع کنیم تا گره‌های ذهنی باز شود.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به غربگرایی برخی مسئولان و لزوم بیان این مسائل برای مردم ادامه داد: ما برخی پیشنهادات را به مسئولان کردیم اما آنها توجهی نکردند در حالیکه آقای رئیسی به سخنان ما گوش داده، یادداشت کرده و حتی اجرا هم می‌کند.

وی با این توضیح که اگر امروز قوه قضاییه به مسائل مختلف کشور ورود کرده به دلیل خلا موجود است عنوان کرد: اگر مجلس قانون خوبی تصویب کند اما اجرا نشود هم آن قانون فایده‌ای ندارد چرا که بیشتر اختیارات و وظایف به قوه مجریه تعلق دارد.

حسینی با بیان اینکه قوه مجریه می‌تواند همه را به فعالیت وادارد و اگر راس قوه فعال باشد به سایر بخش‌ها نیز این فعال بودن تسری می‌یابد مطرح کرد: اگر بخواهیم جلوی ضرر را بگیریم، باید یک انتخاب خوب را داشته باشیم.

وی با اظهار امیدواری از حضور با شکوه مردم در انتخابات آینده اظهار داشت: امروز ما در یک جنگ نرم هستیم و دانشگاهیان و دانشجویان می‌توانند به عنوان افراد تأثیر گذار از آسیب‌های این جنگ بکاهند.

استاندار همدان: انتخابات نشانه اقتدار نظام اسلامی استاستاندار کهگیلویه و بویراحمد: مدیران متخلف انتخاباتی منتظر برخورد قاطع باشندشرکت باشکوه در انتخابات مانور ملت ایران در مقابل توطئه‌های شوم دشمنان است

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاهیان نخستین گروهی هستند که در دولت آینده می‌توانند در مدیریت‌ها، راهکارها داده و به حل مسائل کمک کنند افزود: امروز برخی کاندیداها برای مناظره روز شنبه آموزش می‌بینند، تا در مناظرات تخریب شخصیت انجام دهند و توهین کنند و حتی خودشان بنرها را در قم پاره کردند و می‌خواهند بگویند که نمی‌گذارند.