– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، نشست با اعضای قرارگاه امام رضایی و گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان کرمان آخرین برنامه سفر یک‌روزه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به استان کرمان بود. در این دیدار مجتبی ثریا و رضا اسماعیل‌کاخ مسئول بسیج دانشجویی سپاه ثارالله […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، نشست با اعضای قرارگاه امام رضایی و گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان کرمان آخرین برنامه سفر یک‌روزه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به استان کرمان بود.

در این دیدار مجتبی ثریا و رضا اسماعیل‌کاخ مسئول بسیج دانشجویی سپاه ثارالله استان کرمان گزارشی از وضعیت گروه‌های جهادی زیر‌مجموعه خود و اقدامات انجام شده در استان کرمان را ارایه کردند.

تصاویر دیدنی از حضور قالیباف در جمع زائران مزار حاج قاسمروایت قالیباف از ۴ دهه رفاقت با حاج قاسم / شهید سلیمانی همیشه دغدغه مردم را داشت‌رئیس مجلس به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد / حضور قالیباف بر سر مزار “حاج قاسم”+ تصاویر و فیلم

رضا اسماعیل‌کاخ مسئول بسیج دانشجویی سپاه ثارالله استان کرمان نیز با تشریح فعالیت‌های بسیج دانشجویی در راستای مسئله‌محوری، مشکلات مردم در استان کرمان به‌ویژه در جنوب استان را عنوان کرد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در این نشست با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۰ برنامه مدون و خاصی برای حماست از گروه‌های جهادی در کشور دارد اظهار داشت: گروه‌های جهادی باید با استقلال فعالیت کنند و وابسته به دولت نباشند.

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم حضور در گلزار شهدای کرمان و زیارت مزار مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شرکت در یادواره شهدای مدافع حرم استان کرمان بخشی از برنامه‌های سفر یک‌روزه غیر رسمی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به استان کرمان بود.

مجلس شورای اسلامی ایران , استان کرمان , گروه‌های جهادی , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , بسیج دانشجویی , مجلس شورای اسلامی ایران , استان کرمان , گروه‌های جهادی , شهید سپهبد قاسم سلیمانی , بسیج دانشجویی ,