– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از  یاسوج، سید صولت مرتضوی معاون هماهنگ کننده ستاد مرکزی و مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حکمی خلیفه خلقی‌پور را به سمت رئیس ستاد مردمی شورای ائتلاف در کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد. خلیفه خلقی‌پور […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از  یاسوج، سید صولت مرتضوی معاون هماهنگ کننده ستاد مرکزی و مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حکمی خلیفه خلقی‌پور را به سمت رئیس ستاد مردمی شورای ائتلاف در کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

خلیفه خلقی‌پور از نیروهای شناخته شده جریان اصولگرایی استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که در کارنامه خود مدیرکلی کار و امور اجتماعی و معاون پشتیبانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد را دارد.

پیش از این نیز شیرعلی خرامین به عنوان رئیس ستاد مردمی شورای وحدت نیروهای انقلاب، حجت‌الاسلام آیت الله عبدی‌پور رئیس ستاد مردمی جبهه پایداری، رحیم محقق رئیس ستاد مردمی ایران ما، حجت‌الاسلام مصطفی شجاعیان رئیس ستاد مردمی، سعید رودشتیان‌پور رئیس ستاد مردمی رویش اقتدار، حسین فیاض بخش رئیس ستاد مردمی سحر و ….معرفی شده‌اند.

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم، علی نیکزاد رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در کشور هشتم خردادماه، آرمان بیگلری را به عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی مردمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

انتخابات در جمهوری اسلامی ایران ,

انتخابات در جمهوری اسلامی ایران ,