– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حسین رضایی ‌در ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی اظهار داشت: آنهایی که منتسب به تفکر لیبرال هستند هزینه بسیاری تزریق کرده تا قلم برخی رسانه‌ها را خریداری کنند اما رسانه‌های منتسب به آیت الله رئیسی، بدون ادعا و توقع و بدون […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حسین رضایی ‌در ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی اظهار داشت: آنهایی که منتسب به تفکر لیبرال هستند هزینه بسیاری تزریق کرده تا قلم برخی رسانه‌ها را خریداری کنند اما رسانه‌های منتسب به آیت الله رئیسی، بدون ادعا و توقع و بدون اینکه نگاه مادی داشته باشند، صرفا برای امام زمان(عج) فعالیت می‌کنند.

وی تصریح کرد: بی‌تردید آنهایی که برای امام عصر(عج) قلم می‌زنند، برکت و تاثیر داشته و قلمی که برای خدا قلم‌فرسایی کند زنده است و زنده بودن نیز اثرگذاری در جامعه خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در آذربایجان‌غربی گفت: امید است که همه مردم ایران با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای به میدان آمده چون رسانه‌های بیگانه قصد ناامیدی مردم از نظام را داشته و همچنین سعی در نشان دادن وضعیت نارضایتی مردم هستند.

وی تاکید کرد: باید به دشمن نشان داد که ملت ایران، همواره انقلاب اسلامی را ارزشمند دانسته و این انقلاب اسلامی است که زمینه‌ساز ظهور خواهد شد.

تخریب و بداخلاقی فضای شاداب انتخابات را آلوده می‌کند/مشارکت حداکثری با انتخاب فرد اصلح همراه باشد‌نخستین ستاد انتخاباتی بانوان رئیسی در اصفهان افتتاح شد‌معنای مشارکت مردم در انتخابات چیست؟/ رئیس جمهور چه تخصصی باید داشته باشد؟/ اوضاع عدالت چگونه است؟/ گفتگو با حسین کچویان را ببینید

رضایی افزود: اگر از وضعیت موجود ناراضی هستیم، خداوند در قرآن فرمود هر جامعه و قومی می‌تواند سرنوشت خود را تغییر دهد و بنابراین اگر نسبت به سرنوشت خود بی‌تفاوت باشیم، اجنبی‌ها برایمان تصمیم می‌گیرند.

وی اظهار داشت: این در حالی است که اگر در میدان باشیم، اجازه قربانی شدن در تصمیمات دیگران را نخواهیم داد و امروز انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه به پیشیبانی نیاز دارد و این حضور در صحنه انتخاباتی است که نقشه‌ها و معادلات دشمن را به هم می‌ریزد.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در آذربایجان‌غربی با تاکید بر تشویق همه اعضای خانواده و دوستان به شرکت در انتخابات بیان کرد: بی تردید قدرت هر رایی که به صندوق ریخته می‌شود از تیر و گلوله به قلب دشمن بیشتر است.

وی گفت: باید نشان داد که انقلاب اسلامی پس از گذشت بیش از ۴۰ سال همچنان زنده و اثرگذار است و تاثیر آن را در خارج از مرزها به عینه مشاهده می‌کنیم و در این راستا امروز انصارالله و حزب الله یمن و فاطمیون و وضعیت سوریه نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی در خارج از مرزها و حتی تا حیات خلوت آمریکا اثرگذاشته است.