به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در اردن به مصاف هم می روند تا چهارمین بازی خود را در رقابت های  مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را برگزار کنند. پیش از این قرار بود تیم عراق در کشور خود پذیرای […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در اردن به مصاف هم می روند تا چهارمین بازی خود را در رقابت های  مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را برگزار کنند. پیش از این قرار بود تیم عراق در کشور خود پذیرای ایران باشد اما فیفا به خاطر نا آرامی هایی که به وجود آمده بود، محل برگزاری مسابقه را تغییر داد.

ایران در بازی قبلی با یک گل مغلوب بحرین شد و شکست در منامه سبب شد تا شرایط جدولی گروه کمی پیچیده شود. همچنین ایران مقابل هنگ کنگ و کامبوج به امتیازات کامل دست یافت و امیدوار است از دیدار دشوار برابر کشور همسایه هم نتیجه لازمه را کسب کند.

عراق نیز با هفت امتیاز صدرنشین این گروه است و برای اینکه بتواند شانس صعود خود را حفظ کند باید از تیم ملی ایران امتیاز بگیرد. بشار رسن و طاق همام دو بازیکن سرشناس عراق هستند و شناخت خوبی هم از بازیکنان کشورمان دارند.

ویلموتس که بعد از دریافت بخشی از مطالباتش چند روز قبل به ایران بازگشت می داند انتظارات از او بسیار بالا است و در صحبت هایی که انجام داده عنوان کرده صعود به جام جهانی هدف اصلی تیم ملی خواهد بود.

آخرین بازی دو تیم در مرحله گروهی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بود که تلاش ایران و عراق به تساوی بدون گل انجامید.

اسامی داوران:

داور: کریشناتا پریرا

کمک‌ها: پاراکراما هماتونگا – سانجیوا پرمالا

داور چهارم: سعید عبدالله یعقوب از عمان

ناظر داوری: محمد عبدالله بلیده از قطر

نماینده مسابقه: چافیک بشیر از لبنان

جدول گروه C:

۱- عراق ۷ امتیاز

۲- بحرین ۷ امتیاز

۳- ایران ۶ امتیاز

۴- هنگ کنگ یک امتیاز

۵- کامبوج یک امتیاز

بیشتر بخوانید: