به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ روزبه چشمی به دلیل مصدومیت در ۲ روز اول تمرین استقلال حضور نداشته است و با حضور در کلینیک باشگاه استقلال فیزیوتراپی خود را انجام داد. با این حال مصدومیت چشمی چندان جدی نیست و این بازیکن از روز شنبه می‌تواند در تمرین استقلال شرکت […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ روزبه چشمی به دلیل مصدومیت در ۲ روز اول تمرین استقلال حضور نداشته است و با حضور در کلینیک باشگاه استقلال فیزیوتراپی خود را انجام داد. با این حال مصدومیت چشمی چندان جدی نیست و این بازیکن از روز شنبه می‌تواند در تمرین استقلال شرکت کند و خود را برای بازی بعدی تیمش آماده کند. با این شرایط چشمی مشکلی برای بازی با فجرسپاسی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نخواهد داشت و می‌تواند در این بازی برای تیمش به میدان برود.این بازیکن یکی از بهترین مدافعان لیگ نوزدهم در آمار و جدال های نفر به نفر است.

6kk607790

اما خبر دیگر اینکه بر اساس اعلام یک منبع آگاه در باشگاه استقلال، فتحی در سفر به ترکیه با چند بازیکن خارجی به مذاکره پرداخته و هیچ مذاکره‌ای با باشگاه‌های ترکیه‌ای انجام نشده و خبری که درباره فروش بازیکنان تیم استقلال توسط یک کانال مجهول‌الهویه (تحت پیگرد) منتشر شده، واقعیت ندارد.