به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال استقلال و کاپیتان تیم امید فوتبال کشورمان درمورد اینکه صحبت‌هایی درباره حضورش در تیم ملی بزرگسالان مطرح و شنیده می شود، گفت: آدم همیشه دوست دارد پله‌های بالاتر را تجربه کند اما من الان در خدمت تیم امید هستم. فکرم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال استقلال و کاپیتان تیم امید فوتبال کشورمان درمورد اینکه صحبت‌هایی درباره حضورش در تیم ملی بزرگسالان مطرح و شنیده می شود، گفت: آدم همیشه دوست دارد پله‌های بالاتر را تجربه کند اما من الان در خدمت تیم امید هستم. فکرم با تیم امید است تا بتوانیم یک اتفاق تاریخی را رقم بزنیم. با این شرایطی که وجود دارد، نظر همه این است که در امید بازی کنم. تیم امید سختی ها‌ی زیادی را تجربه کرده و از بازیکنان باتجربه این تیم انتظار بیشتری می‌رود.

112

با مسئولان تیم و فدراسیون هم که صحبت کردم همه نظرشان بر این موضوع است. ۲ بازیکن دیگری هم که از تیم امید به بزرگسالان رفته بودند، الان به تیم امید برگشتند. این نشان می‌دهد که همدلی و برنامه ریزی برای تیم امید وجود دارد. امیدوارم برنامه ریزی‌ها به شکلی باشد که بازیکنان هم برای باشگاه و هم برای تیم ملی بتوانند بازی کنند و البته اینکه نظر کادرفنی بزرگسالان روی من مثبت بوده جای شکر دارد.

بیشتر بخوانید: