سرهنگ سید علی میراحمدی امروز ۱۳ تیرماه، اظهار کرد: روز گذشته با توجه به رصد تخصصی فضای مجازی توسط کارکنان فرماندهی انتظامی کوهدشت برخورد با تهدید و قدرت‌نمایی در فضای مجازی توسط ۲ نفر از اراذل‌واوباش در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.  وی تصریح کرد: مأموران انتظامی با توجه به حساسیت پرونده، به‌صورت ویژه […]

سرهنگ سید علی میراحمدی امروز ۱۳ تیرماه، اظهار کرد: روز گذشته با توجه به رصد تخصصی فضای مجازی توسط کارکنان فرماندهی انتظامی کوهدشت برخورد با تهدید و قدرت‌نمایی در فضای مجازی توسط ۲ نفر از اراذل‌واوباش در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

 وی تصریح کرد: مأموران انتظامی با توجه به حساسیت پرونده، به‌صورت ویژه و تمام‌وقت وارد عمل شدند که در نتیجه اقدامات اطلاعاتی، عاملان مزاحمت و قدرت‌نمایی در فضای مجازی را شناسایی کردند.

 جانشین فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی این شهرستان پس از مراقبت‌های مستمر، به‌محض رؤیت این افراد که قصد تیراندازی به منزل طرفین درگیری را داشتند با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات ضربتی هر دو نفر را قبل از انجام هرگونه عمل مجرمانه دستگیر و از خودروی آن‌ها یک قبضه سلاح به همراه مهمات مربوطه کشف شد.

میراحمدی اضافه کرد: متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی بیان کرد: حفظ نظم و امنیت خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

انتهای پیام