به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی یکشنبه شب با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منازل و مغازه و یک دستگاه خودروی تیبا از یکی از منازل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی یکشنبه شب با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منازل و مغازه و یک دستگاه خودروی تیبا از یکی از منازل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پایگاه شرق با انجام اقدامات اطلاعاتی سرکرده باند سارقان را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی عملیاتی منسجم و غافلگیرانه به همراه یکی از هم‌دستانش در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه کشف شد، گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۲۸ فقره سرقت منزل و مغازه اعتراف کردند.

سردار صالحی با بیان اینکه مالباختگان شناسایی و صحنه‌های سرقت بازسازی شده است،تصریح کرد: تلاش برای شناسایی سایر هم‌دستان و کشف اموال سرقتی در دستور کار قرار دارد.