به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره شکست تیمش مقابل الاهلی عربستان گفت: ما در برابر الاهلی به داور باختیم. بازی خوبی را با وجود مصدومان ارائه کردیم. در طول بازی من در کنار آقای اسکوچیچ بودم و او بازی را آنالیز کرد و این مسائل را به من […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره شکست تیمش مقابل الاهلی عربستان گفت: ما در برابر الاهلی به داور باختیم. بازی خوبی را با وجود مصدومان ارائه کردیم. در طول بازی من در کنار آقای اسکوچیچ بودم و او بازی را آنالیز کرد و این مسائل را به من گفت. از طرفی داور یک پنالتی ما را نگرفت و گل سالم ما مردود اعلام شد. ما بازی را به داور باختیم.
او درباره شرایط مصدومیت علی کریمی و هروویه میلیچ نیز گفت: در همین لحظات که صحبت می‌کنم علی کریمی در حال درمان است. میلیچ در آخرین لحظات و هنگام ورود به زمین، نتوانست روی نیمکت بنشیند. دیدید که تیم استقلال با غیبت بازیکنان خود توانست بازی خوبی را انجام دهد. ویروسی گریبان علی کریمی را گرفته است. همین الان او در حال درمان است. متاسفانه او نتوانست به بازی برسد و در ترکیب قرار بگیرد.
سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره زمان بازگشت شیخ دیاباته به ایران اظهار کرد: دیاباته تا ۱۰ روز دیگر به ایران باز می‌گردد. زمان درمان او طولانی است اما قائدی در بازی بعدی حضور دارد. بازیکنان دیگر هم حضور دارند. مصدومی که بیشتر از سایرین از تیم دور خواهد بود دیاباته است. امروز به امیر سلطانی گفتم که با او تماس بگیرد تا در همین جا او را به طریقی به بازی برسانیم.
خلیل‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا مشکلی از بابت قرارداد دیاباته وجود دارد یا خیر، گفت: دیاباته هیچ مشکلی از بابت قرارداد ندارد. قبل از ترک ایران دستمزدش پرداخت شد و مشکلی در این زمینه نیست. یک روز قبل از زمان پرداخت حقوقش، این کار را انجام دادیم.
او درباره نرفتن سعید رمضانی، سرپرست تیم به کویت، گفت: آقای رمضانی در بازی با پرسپولیس در هتل المپیک به من گفت که به دلایلی می‌خواهد از تیم جدا شود. به او گفتم که الان زمان مناسبی برای این کار نیست. بعد از عراق درباره این موضوع صحبت می‌کنیم. باز هم بعد از عراق فرصت صحبت نشد و بعد از جدایی هم استعفای شفاهی داد. با او تلفنی صحبت کردم و بعد از اینکه فردا به ایران آمدم، در باشگاه با او حرف می‌زنم.
سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره اینکه رمضانی از وضعیت مسائل پشتیبانی تیم شکایت کرده بود، گفت: پشیتبانی ما باید قوی باشد اما در همه بازی‌ها از سالن CIP فرودگاه استفاده کردیم. پروازهای ما به عراق، امارات و کویت مشخص است. در همین بازی که گفته بود تیم نمی‌تواند از سالن CIP فرودگاه عبور کند، از همین محل به کویت رفتیم.
وی افزود: اصلا علاقه ندارم او از تیم جدا شود اما مسائل پشتیبانی یعنی پرداخت پاداش، عبور از سالن CIP فرودگاه  و … که در تیم وجود دارد، دیگر مسائلی نیست. به من گفت موضوعاتی وجود دارد اما باید به ایران برگردم و با او صحبت کنم.
سرپرست مدیرعاملی استقلال همچنین گفت که طی مدت زمان اخیر مبلغی را از اسپانسر باشگاه دریافت نکرده‌اند.
خلیل زاده در پایان از تغییر مسئول روابط عمومی باشگاه استقلال خبرداد.
او درباره علت این تغییر و نقش لو رفتن قراردادها در این تغییرات گفت: اصلا چنین چیزی درست نیست. الان مسئول روابط عمومی از من خواست که تغییراتی را اعمال کنم. او گفت من جای دیگر می توانم بهتر کمک کنم. فکر می‌کنم او هم از باشگاه برود.
انتهای پیام