به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال روز گذشته تیم صنعت نفت آبادان میهمان نساجی مازندران بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود صنعت نفت به پایان رسید. این بردی که تیم صنعت نفت به دست آورد چهارمین پیروزی متوالی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال روز گذشته تیم صنعت نفت آبادان میهمان نساجی مازندران بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود صنعت نفت به پایان رسید.

این بردی که تیم صنعت نفت به دست آورد چهارمین پیروزی متوالی برزیلی‌ها بود و همین امر باعث شد این تیم به نیمه بالای جدول صعود کند. از آنجا که تیم استقلال در بازی هفته بیست و نهم باید در آبادان به مصاف صنعت نفت بروند، جان گرفتن دوباره زردهای آبادان می‌تواند بزرگترین خطر برای آبی‌ها باشد. تیم استقلال در بازی گذشته خود مقابل استقلال خوزستان تا حدودی متزلزل نشان داد و اگر فرهاد مجیدی استراتژی خوبی را در بازی مقابل صنعت نفت در نظر نگیرد این تیم با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

چهار برد متوالی که صنعت نفتی‌ها در لیگ به دست آورده‌اند حالا باعث شده که روحیه بازیکنان تا حد زیادی بالا رود و این می‌تواند خطر جدی برای آبی‌های پایتخت باشد. استقلال در فاصله دو بازی مانده تا انتهای لیگ یکی از مدعیان اصلی برای کسب عنوان قهرمانی است و پیروزی آنها در بازی گذشته باعث شد امید این تیم برای قهرمانی همچنان زنده بماند.

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان - نفت مسجد سلیمان