به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های ذوب آهن و پرسپولیس، فردا چهارشنبه – ۲۸ فروردین ۱۳۹۸در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم می روند و در صدد کسب پیروزی هستند. ذوب آهنی ها با یک بازی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های ذوب آهن و پرسپولیس، فردا چهارشنبه – ۲۸ فروردین ۱۳۹۸در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم می روند و در صدد کسب پیروزی هستند.

ذوب آهنی ها با یک بازی کمتر و کسب ۲۹ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی جای دارند و در بازی قبلی به پیروزی یک بر صفر مقابل پیکان دست یافتند اما سرخپوشان پایتخت ۵۴ امتیازی هستند و شانس زیادی برای قهرمانی دارند.

شاگردان برانکو در دیدار قبلی ۳ بر ۲ موفق به شکست سایپا شدند.پرسپولیسی ها درحالی برای قهرمانی می جنگند که تراکتورسازی، استقلال تهران، سپاهان اصفهان و پدیده مشهد در تعقیب این تیم هستند و شانس زیادی برای کسب سومین قهرمانی پیاپی دارند اما کارشان سخت است.

سرخپوشان درحالی باید با ذوب آهن بازی کنند که هدایت این تیم برعهده منصوریان است.پرسپولیس در لیگ پانزدهم شانه به شانه استقلال خوزستان برای کسب عنوان قهرمانی پیش می‌ رفت و در صورتی که می‌توانست حتی به یک تساوی خانگی مقابل نفت تهران بسنده کند و تیمش را همچنان در صدر جدول امیدوار به هفته‌های پایانی نگه دارد اما با ارائه یک بازی تهاجمی و در شرایطی که از حیث خط دفاعی روزگار بدی را پشت سر می‌گذاشت در نهایت با دو گل شکست خورد تا قهرمانی را از دست دهد. شکست مقابل شاگردان علیرضا منصوریان در نهایت باعث شد تا آنها در پایان فصل با تفاضل گل عنوان قهرمانی را به استقلال خوزستان و شاگردان عبدالله ویسی واگذار کنند و حال احتمال دارد این اتفاق در لیگ هجدهم رخ دهد.

البته این تنها باخت برانکو به تیم نصوریان نبود و آنها در لیگ شانزدهم دربی نیز این اتفاق رخ داده و بازی با تیم منصوریان را باید خطری دانست که بی رحمانه قهرمانی پرسپولیس را تهدید می کندو نگاهی به ۱۰ دیدار گذشته ذوب آهن هم نشان می دهد آنها ۶برد و ۴ تساوی داشتند و در این ۱۰دیدار نباخته اند و باید دید آیا برانکو و شاگردانش می توانند با پیروزی مقابل این تیم ضمن شکست رکورد شاگردان منصوریان از این تیم نیز انتقام بگیرد.

 

دیدار شاگردان منصوریان و برانکو ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸:۰۰ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد.