«پروانه سلحشوری»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص آخرین وضعیت «لایحه تامین امنیت زنان» گفت: تاجایی که در جریان هستم لایحه منع خشونت یا همان لایحه تامین امنیت زنان مراحل پایانی خود را در  قوه قضائیه طی می‌کند. رئیس قوه قضائیه قول حمایت داده‌اند و با […]

«پروانه سلحشوری»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص آخرین وضعیت «لایحه تامین امنیت زنان» گفت: تاجایی که در جریان هستم لایحه منع خشونت یا همان لایحه تامین امنیت زنان مراحل پایانی خود را در  قوه قضائیه طی می‌کند. رئیس قوه قضائیه قول حمایت داده‌اند و با این لایحه موافق هستند. امید می‌رود که این لایحه به زودی به دولت برگردد.

او در ادامه گفت: فکر می‌کنم احتمالا بعد تعطیلات دو هفته‌ای مجلس، این لایحه از قوه بیرون بیاید. این لایحه در زمان آقای آملی لاریجانی ۵۰درصد مواردش حل شده است. مجلس به احتمال زیاد این لایحه را تصویب می‌کند و امیدواریم بتوانیم خدمت بزرگی انجام دهیم زیرا جامعه ما دچار انواع خشونت‌هاست و تاکنون لایحه حمایتی وجود نداشته است.

سلحشوری بیان کرد: امیدوارم هرچه زودتر این لایحه به دست مجلس برسد. شروع به کار آقای رئیسی در سمت ریاست قوه قضائیه شروع، بسیار خوبی بوده است. این اقدام بسیار تاثیرگذار است که ایشان گامی بردارد که آحاد مردم را در برگیرد.