به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در جریان بازی تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و نیروهای زمینی، حسین ماهینی از ناحیه زانو دچار درد شد و این مسئله تعویض او در این بازی دوستانه را در پی داشت.  ماهینی بعد از این مصدومیت، همراه با پرسپولیس به اردوی ترکیه رفت اما در اوایل اردو […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در جریان بازی تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و نیروهای زمینی، حسین ماهینی از ناحیه زانو دچار درد شد و این مسئله تعویض او در این بازی دوستانه را در پی داشت. 

ماهینی بعد از این مصدومیت، همراه با پرسپولیس به اردوی ترکیه رفت اما در اوایل اردو برای پیگیری مصدومیتش به تهران برگشت تا اقدامات پزشکی را در تهران انجام دهد. 

ماهینی پس از بازگشت به تهران زیر نظر پزشکان اقدامات درمانی خود را انجام داد و این روزها تمرینات خود را زیر نظر پزشکان برگزار می‌کند. 

در حالی که شایعه مصدومیت جدی و خروج بازیکن شماره ۱۳ پرسپولیس از لیست این باشگاه منتشر شده اما ماهینی تاکید کرد که مشکل جدی ندارد و طبق نظر پزشکان از ۲ هفته دیگر می‌تواند تمرینات خود را با پرسپولیس آغاز کند و این می تواند برای هواداران خبر خوشی باشد که کاپیتان دوم تیم به زودی در تمرینات خواهد بود و بعید است او در لیست خروجی ها باشد.