به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اتفاقات دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در فصل گذشته باعث شد تا کمیته انضباطی رای سنگینی را برای این ۲ تیم صادر کند. طی حکم کمیته انضباطی تیم فوتبال پرسپولیس از همراهی هوادارانش در یک بازی خانگی محروم شد. با قرعه کشی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اتفاقات دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در فصل گذشته باعث شد تا کمیته انضباطی رای سنگینی را برای این ۲ تیم صادر کند. طی حکم کمیته انضباطی تیم فوتبال پرسپولیس از همراهی هوادارانش در یک بازی خانگی محروم شد. با قرعه کشی لیگ نوزدهم که سه شنبه برگزار شد، مشخص گردید پرسپولیس در نخستین هفته باید در خانه به مصاف پارس جنوبی جم برود. این مسابقه افتتاحیه لیگ نوزدهم محسوب می‌شود.

مسئولان تیم سرخ پوش پایتخت در تلاش هستند تا این محرومیت را تعلیق کنند. پرسپولیسی‌ها با ارسال نامه اعتراض خود به کمیته استیناف خواهان تعلیق این حکم شده اند. کمیته انضباطی از قبل اعلام کرده بود این رای قابل تجدید نظرخواهی است و باید دید رای کمیته استیناف در این خصوص چه خواهد بود.

اگر پرسپولیسی‌ها بدون حضور تماشاگران شان به مصاف پارس جنوبی بروند، در مقابل نفت آبادان می‌توانند از حمایت هواداران شان استفاده کنند. محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پیش از این اعلام کرده بود که پرسپولیسی‌ها به رای کمیته انضباطی اعتراض می‌کنند و باید دید کمیته استیناف در این خصوص چه تصمیمی می‌گیرد.