– اخبار ورزشی – سپهر حیدری گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی یک – یک تیم پرسپولیس مقابل نساجی در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: در نیمه اول پرسپولیس در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی تیم برتر زمین بود، ولی در ادامه هر چه به پایان نیمه نزدیک شدیم بازی پایاپایی شد و […]

– اخبار ورزشی –

سپهر حیدری گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی یک – یک تیم پرسپولیس مقابل نساجی در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: در نیمه اول پرسپولیس در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی تیم برتر زمین بود، ولی در ادامه هر چه به پایان نیمه نزدیک شدیم بازی پایاپایی شد و حتی نساجی با برتری به رختکن رفت. در نیمه دوم اما یک بازی یکطرفه را شاهد بودیم و پرسپولیس کاملاً سوار بازی بود. 

وی افزود: درست است نساجی در ضدحملات موقعیت داشت، ولی بازی در این زمین بسیار سخت است و پرسپولیس در این مسابقه باید در دو جبهه می‌جنگید، هم با نساجی و هم با زمین مسابقه. تیم حریف کاملاً با شرایط زمین آشنا بود. ای کاش این بازی لغو می‌شد و یک روز عقب می‌افتاد. به نظرم چون این مسابقه یک بار به تعویق افتاده بود، می‌خواستند هر طور شده آن را برگزار کنند. مطمئناً اگر مسابقه در زمین بهتری بود پرسپولیس می‌توانست پیروز شود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه به نظر می‌رسید ناکامی در فینال آسیا روی انگیزه بازیکنان پرسپولیس تأثیرگذار بوده است، گفت: بله این موضوع بی‌تأثیر نیست. بازیکنان چند روز قبل یک فینال بزرگ را از دست داده بودند. در نیمه اول می‌شد این موضوع را در بازیکنان دید، ولی در نیمه دوم پرسپولیس خیلی موقعیت ایجاد کرد و بالای ۱۰ فرصت مسلم گلزنی داشت.

حیدری یادآور شد: در چنین زمینی استفاده از فرصت‌های گلزنی خیلی هنر می‌خواهد، ولی دروازه‌بان و خط دفاع نساجی جانانه جنگیدند. هر چند شاید اگر بازی پنج دقیقه دیگر ادامه داشت، پرسپولیس گل برتری را می‌زد. با همه این شرایط پرسپولیس باید به لیگ بازگردد و معتقدم این تیم همچنان شانس اولی قهرمانی لیگ است.

گل‌محمدی: روی زمین ورزشگاه وطنی نمی‌شد یک کار ترکیبی و فنی انجام داد/ به اندازه یک برد تلاش کردیم

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)