به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فریدون زندی را نخستین بازیکنی بود که با دو ملیت وارد فوتبال ایران شد و سال ها در تیم ملی و البته باشگاه استقلال توپ زد. او یکی از بازیکنان مورد علاقه برانکو در زمان سرمربیگری وی در تیم ملی بود. زندی در گفتگویی پیرامون […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فریدون زندی را نخستین بازیکنی بود که با دو ملیت وارد فوتبال ایران شد و سال ها در تیم ملی و البته باشگاه استقلال توپ زد. او یکی از بازیکنان مورد علاقه برانکو در زمان سرمربیگری وی در تیم ملی بود.

زندی در گفتگویی پیرامون مدعیان لیگ نوزدهم گفت: به نظرم سپاهان، تراکتور و پرسپولیس فصل بعد مدعی خواهد بود. فولاد با جواد نکونام می‌تواند برای تیم‌های بزرگ خطرناک باشد. شهرخودرو هم همین‌طور. تیم‌های پایین جدول هم قدرتمندتر شده‌اند. این می‌تواند لیگ را قشنگ کند.

اما ستاره ملی پوش استقلال در بخش دیگری از صحبت هایش دفاع تمام قدی از برانکو داشت، وی درباره خروج برانکو از پرسپولیس اظهار داشت: واقعاً مربی موفقی بود و با پرسپولیس نتایج خوبی به دست آورد. در دوران مربیگری برانکو به تیم ملی ملحق شدم. خودم را همیشه مدیونش می‌دانم.

وی افزود: برانکو یکی از موفق‌ترین مربیانی است که در تاریخ فوتبال ما آمده که هم در رده باشگاهی و هم ملی عالی کار کرد. در جام جهانی آلمان اگر بدشانس نبودیم و آن مصدومیت‌ها اتفاق نمی‌افتاد شک نکنید از گروه‌مان بالا می‌رفتیم. حیف شد برانکو از فوتبال ما رفت. امیدوارم او دوباره بازگردد. شما نگاه کنید در این سه سال عملکرد او چطور بود و اگر می ماند می‌توانست پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کند.