به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سجاد گنج‌زاده، عضو تیم ملی کاراته کشورمان، در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران بازی‌های آسیایی جاکارتا در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوشحالم این مراسم برگزار شد تا فرصتی باشد مسئولین کشور و وزارت ورزش و جوانان پای درد و دل ورزشکاران بنشینند. […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سجاد گنج‌زاده، عضو تیم ملی کاراته کشورمان، در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران بازی‌های آسیایی جاکارتا در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوشحالم این مراسم برگزار شد تا فرصتی باشد مسئولین کشور و وزارت ورزش و جوانان پای درد و دل ورزشکاران بنشینند. دیدار با رییس‌جمهور برای ورزشکاران قوت قلب است و باعث خوشحالی بود که این ضیافت برپا شد.

وی ادامه داد: جامعه ورزش در آستانه مهمترین رویداد ورزشی جهان قرار دارد بنابراین باید همه در آرامش و امکانات لازم برا حضور موفق در این آوردگاه حاضر شویم. توجه مسئولین وزارت ورزش و کمیته المپیک انگیزه ملی پوشان کاراته را برای کسب سهمیه و حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو دو چندان خواهد کرد.

گنج‌زاده در پایان افزود: کاراته برای اولین بار است که میدان المپیک را تجربه خواهد کرد. در این مدت در لیگ‌های جهانی و کاراته وان‌های مختلفی شرکت کردیم و قطعا پس از این نیز برای کسب امتیاز لازم نیاز به حضور در این رقابتها را داریم. امیدوارم حمایت وزارت ورزش و جوانان مانند گذشته ادامه دار باشد تا بتوانیم برای حضور در این مسابقات سهمیه لازم را کسب کنیم.