به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عقیل اعتمادی با بازگشت به تیم آلمره سیتی هلند در رقابت‌های دست اول لیگ هلند، نتایج خوبی را به همراه تیمش کسب کرده و در حال حاضر شانس صعود به لیگ برتر را دارند. این دروازه‌بان ایرانی سابقه حضور در تیم‌های تراکتورسازی تبریز و صنعت […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عقیل اعتمادی با بازگشت به تیم آلمره سیتی هلند در رقابت‌های دست اول لیگ هلند، نتایج خوبی را به همراه تیمش کسب کرده و در حال حاضر شانس صعود به لیگ برتر را دارند. این دروازه‌بان ایرانی سابقه حضور در تیم‌های تراکتورسازی تبریز و صنعت نفت آبادان را در کارنامه خود دارد. گفتگویی با این بازیکن انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:

*حضور دوباره در آلمره سیتی هلند

خداراشکر وضعیت خوبی دارم وتوانسته‌ایم با کسب نتایج خوب، روند صعودی را طی کنیم. بازگشت من به آلمره سیتی همراه با موفقیت است و امیدوارم به نتایجی که در انتظار داریم دست پیدا کنیم. از حضور دوباره در این تیم راضی هستم. بازی های سختی در مرحله پلی‌آف داریم که همه تیم‌ها با هدف صعود به لیگ برتر می‌آیند ولی ما هم تیم قدرتمندی هستیم و می‌خواهیم جواز حضور در لیگ برتر هلند را کسب کنیم. هواداران تیم نیز همیشه حمایت خوبی از تیم دارند.

*انتخاب به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بان‌های هلند

با عملکرد خوبی که با کمک خدا و حمایت همه اعضای تیم داشتم، توانستم به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین دروازه‌بان‌های لیگ دسته اول هلند انتخاب شوم. همانند همیشه تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. در چند بازی کلین شیت داشته‌ام و توانستم توپ‌های خوبی را بگیرم که مورد رضایت کادر فنی و باشگاه بوده است.

*برنامه‌ریزی برای آینده

من همه تلاشم را انجام می‌دهم تا با عملکرد خوب بتوانیم به پلی‌آف صعود کنیم و جواز صعود به لیگ برتر را کسب کنیم زیرا واقعا حضور در این لیگ حق تیم ما است. باشگاه امکانات بسیار خوبی دارد که واقعا یکی از بهترین باشگاه‌های هلند محسوب می‌شود.

*ارتباط خوب با هواداران تراکتورسازی

ارتباطم با هواداران تراکتورسازی فوق‌العاده است. خاطرات بسیار خوبی از تبریز و تراکتورسازی دارم که چندین سال از آن روزها می‌گذرد ولی آنها همانند همیشه به من محبت دارند و هر روز که به صفحه اجتماعی خودم در اینستاگرام سر می‌زنم، پیام‌ها و مطالب آنها را دریافت می‌کنم. این موضوع برایم بسیار خوشحال کننده است که من را فراموش نکرده‌اند. موفقیت تراکتورسازی آرزوی من است.

*لیگ برتر ایران

برخی از اوقات در جریان اخبار فوتبال ایران هستم و امیدوارم لیگ برتر نیز روز به روز پیشرفت کند. دو هفته پایانی نیز پیش‌رو است که قهرمان لیگ را مشخص می‌کند.

*بهترین دروازه‌بان‌های لیگ ایران

نمی‌خواهم اسم کسی را ببرم ولی علیرضا بیرانوند یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است که به نظرم آینده بسیار خوبی پیش‌رو دارد و می‌تواند با حضور در فوتبال اروپا به موفقیت‌های بسیار خوبی برسد. برای همه بازیکنان ایرانی آرزوی موفقیت دارم.

*دعوت به تیم ملی ایران

امیدوارم سرمربی خوبی برای تیم ملی انتخاب شود تا با برنامه‌ریزی و استفاده از مسائل فنی روز ایران به جایگاه خوبی برسد. امیدوارم بازی‌های من نیز در ایران دیده شود تا در صورت نظر کادر فنی به تیم ملی دعوت شوم. حضور در تیم ملی، آروزی هر بازیکنی است.

*برنامه درخصوص پایان بازی حرفه‌ای

برادر و یکی از دوستانم از بهترین مدیر برنامه‌های اروپا هستند که من هم دوست دارم در این حوزه فعالیت کنم. بازیکنان جوان بسیار خوبی در ایران حضور دارند که می‌خواهم کمک کنم تا به فوتبال اروپا معرفی شوند.

*حرف آخر

از همه فوتبال‌دوستان ایرانی که حمایت کرده و انرژی می‌دهند، تشکر می‌کنم و امیدوارم با عملکرد خوب بتوانم نام کشورم را در فوتبال اروپا سربلند کنم.