– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از  شیراز ، سردار یدالله بوعلی امشب در گردهمایی مهندسین بسیجی اظهار داشت: یک مهندس قبل از متکی بودن به اصول خودش، باید به جنبه‌های هنری وارد باشد، چراکه امروز در دنیا شاهدیم که بناها، یک پیامی را به مخاطب منتقل می‌کند، از رنگ […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از  شیراز ، سردار یدالله بوعلی امشب در گردهمایی مهندسین بسیجی اظهار داشت: یک مهندس قبل از متکی بودن به اصول خودش، باید به جنبه‌های هنری وارد باشد، چراکه امروز در دنیا شاهدیم که بناها، یک پیامی را به مخاطب منتقل می‌کند، از رنگ و شکل به ویژه در غرب و پیام‌ها را از این طریق منتقل می‌کنند.

وی گفت: در همین کشور خودمان وقتی به بناهای مسکونی نگاه می‌کنیم، پیام‌های غربی را ببینیم و این، مشکلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و یکی از نکاتی است که باید مورد توجه مهندسین بسیجی قرار بگیرد.

سردار بوعلی گفت: رعایت اصول فنی و تعریف فضاها اگرچه باید مورد توجه قرار بگیرد، اما به پیام‌های فرهنگی هم باید نوجه شود.

وی فاصله صنعت و دانشگاه را زیاد عنوان و تصریح کرد: حضور بسیج در دانشگاه به این معنی نیست که سپاه در دانشگاه کار دارد، بلکه کارکرد بسیج و دانشگاه باید تاثیر در ارتقای علمی دانشگاه باشد و این، فلسفه وجودی بسیج در دانشگاه است.

هراس دشمنان از حضور گسترده مردم در انتخابات نمایان است/مشارکت مردم در انتخابات مایه اقتدار نظام استآیت‌الله اعرافی: مشارکت مردم در انتخابات تضمین‌کننده اقتدار کشور استفرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری: حضور حداکثری در انتخابات عامل عزت و اقتدار کشور است

به گفته فرمانده سپاه فجر استان فارس بسیج باید از ظرفیت همه افشار در ارتقای علمی و عملی دانشگاه‌ها استفاده کند تا تاثیر بسیج را در دانشگاه‌ها داشته باشیم باید توجه شود که اقشار بسیج فعال در دانشگاه‌ها، باید کمک به دانشگاه باشند.

وی با بیان اینکه تشکیل یک سری کارگروه‌ها مطابق کمیسیون‌های مجلس از کارکردهای سپاه فجر است، افزود: با استفاده از این ظرفیت در دانشگاه‌ها، اساتید و نمایندگان، می‌تواند به قانونگذاری مناسب اقدام کرد.

سردار بوعلی گفت: ما الان در شرایطی هستیم که همه مولفه‌های قدرت را داریم ما امروز قادریم با اتکا به توانمندی داخلی، از خود دفاع کنیم و نباید کاری کنیم که این قدرت و اقتدار که حاصل خون هزاران هزاران شهید است، تضعیف شود.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه امروز تمام دنیای قدرت، مجبورند که در محاسبات خود، جمهوری اسلامی ایران را جای دهند، تصریح کرد: با حضور حداکثری می‌توان این جنبه را تقویت کرد و به این اقتدار افزود.

سردار بوعلی گفت:در این شرایط همه اقشار به ویژه قشر تحصیلکرده باید توجه داشته باشند که تکلیفی امروز بر عهده‌مان است که به دیگران بفهمانیم که حضور ما در انتخابات، چقدر باعث سربلندی ایران و ناامیدی دشمنان خواهد شد.