به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا ، فصل نقل و انتقالات تابستانی نزدیک است و باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند تا بازیکنان مورد نظر برانکو را جذب کند و آماده حضور در لیگ نوزدهم شود. در روز‌های گذشته شایعاتی مبنی بر حضور رایان تفضلی، مدافع ۲۷ ساله ایرانی – انگلیسی شنیده می‌شد […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا ، فصل نقل و انتقالات تابستانی نزدیک است و باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند تا بازیکنان مورد نظر برانکو را جذب کند و آماده حضور در لیگ نوزدهم شود.

در روز‌های گذشته شایعاتی مبنی بر حضور رایان تفضلی، مدافع ۲۷ ساله ایرانی – انگلیسی شنیده می‌شد که از سوی مدیران پرسپولیس تکذیب شد. گفته می‌شد با توجه به سن بالای سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس، قرار است رایان تفضلی که سابقه بازی در تیم‌های ساوتهمپتون، سالزبوری، کمبریج، منزفیلد تاون و پیتربو یونایتد انگلیس را دارد، جایگزین او شود که این خبر تکذیب شد.

 

تفضلی در ۱۰۱ بازی موفق به زدن ۵ گل شده است و مدافع خوبی نشان داده، اما پرسپولیسی‌ها درصدد جذب این بازیکن نیستند.

بر همین اساس یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس  بیان کرد: حضور رایان تفضلی شایعه است و همچین چیزی صحت ندارد.

گفتنی است، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس هنوز فهرست بازیکنان مدنظرش را به مدیران باشگاه نداده و قرار است این اتفاق پس از بازی‌های لیگ و جام حذفی بیفتد، اما تمامی بازیکنان پرسپولیس قرارداد دارند.