به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس درباره بازی امشب (یکشنبه) مقابل تراکتور اظهار کرد: مشکلات زیادی ما به خاطر حضور چندین بازیکن ما در تیم‌ملی و مصدومانمان بود. امروز بازی سختی مقابل تراکتور داشتیم و خوشبختانه قهرمان شدیم. او درباره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: مشکلات وجود دارد ولی آقای […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس درباره بازی امشب (یکشنبه) مقابل تراکتور اظهار کرد: مشکلات زیادی ما به خاطر حضور چندین بازیکن ما در تیم‌ملی و مصدومانمان بود. امروز بازی سختی مقابل تراکتور داشتیم و خوشبختانه قهرمان شدیم.

او درباره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: مشکلات وجود دارد ولی آقای سمیعی و صدری در تلاش هستند تا آن‌ها را حل کنند. ما ۵۵ درصد دریافتی داشتیم. ما خواهان شفاف‌سازی قراردادها هستیم. البته من این صحبت‌ها را در جواب صحبت‌های آقای مجیدی نمی‌گویم. متاسفانه حرف‌های ما را به استقلال و حرف‌های استقلالی‌ها را به ما ربط می‌دهند. متاسفانه همه فضاسازی‌ها برای این دو تیم است و باقی تیم‌ها کارشان را پیش می‌برند.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا خودشان مالیات قراردادهایشان را پرداخت کردند، بیان کرد: همه مالیات‌ها را خودمان پرداخت کردیم. ما حتی مالیات قرارداد با نفت تهران را پرداخت کردیم در حالی که پولی نگرفتیم. خیلی‌ها به خاطر نفت ممنوع الخروج هستند.

انتهای پیام