به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیروس دین‌محمدی، پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه استقلال، درباره آغاز تمرینات استقلال و آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: با شروع تمرینات امیدوارم استقلال فصل خوبی را پیش‌رو داشته باشد، در عکسی از تصاویر تمرین دیدم استراماچونی همپای بازیکنان می‌دود و فراموش نکنیم بسیاری از […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیروس دین‌محمدی، پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه استقلال، درباره آغاز تمرینات استقلال و آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: با شروع تمرینات امیدوارم استقلال فصل خوبی را پیش‌رو داشته باشد، در عکسی از تصاویر تمرین دیدم استراماچونی همپای بازیکنان می‌دود و فراموش نکنیم بسیاری از مربیان بزرگ و جوان دنیا مانند پپ گواردیولا و زیدان نیز همین کار را انجام می‌دهند و این موضوع باعث بالا رفتن انگیزه بازیکنان می‌شود و به لحاظ روحی و روانی بروی بازیکنان تاثیر بسزایی دارد.

او درباره خریدهای استقلال از لیگ برتر و اینکه باشگاه خواهان جذب بازیکن خارجی است، اظهار داشت: بازیکنان خریداری شده بازیکنان خوبی هستند، البته باید دید در استقلال می‌توانند خود را در کمترین زمان با شرایط جدید وقف بدهند یا خیر. البته به نظر من دشتی در تیم پارس جنوبی بهتر از سایپا بود و امیدوارم در استقلال هم مانند آن زمان بازی کند. درباره بازیکن خارجی بنده تاکید می‌کنم تا جایی که ممکن است از بازیکنان ایرانی استفاده شود و اگر قرار است استقلال بازیکن خارجی بخرد باید یک بازیکن درجه یک باشد تا به کار تیم بیاید.

مربی اسبق استقلال درباره احتمال جدایی پاتوسی عنوان کرد: پاتوسی جزو بازیکنان شاخص تیم در نیم فصل دوم بود و به نظر من باید این بازیکن بماند.

دین‌محمدی در پایان پیرامون این موضوع که با احتمال جدایی منتظری، سیدحسین حسینی کاپیتان تیم می‌شود گفت: حسینی به لحاظ فنی بازیکن خوبی است و به نظر من می‌تواند کاپیتان خوبی باشد.