وصال حامدی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص مسابقات قهرمانی رده‌های سنی مختلف جهان در هند اظهار کرد: سطح مسابقات بسیار بالاست و همه کشورها بهترین شطرنج‌بازان خود را به این رقابت فرستاده‌اند. میزبانی هند نیز تقریبا خوب است. وی عنوان کرد: ۴۶۰ شطرنج‌باز از ۶۴ کشور در این مسابقات شرکت کرده‌اند که ۶۵ […]

وصال حامدی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص مسابقات قهرمانی رده‌های سنی مختلف جهان در هند اظهار کرد: سطح مسابقات بسیار بالاست و همه کشورها بهترین شطرنج‌بازان خود را به این رقابت فرستاده‌اند. میزبانی هند نیز تقریبا خوب است.

وی عنوان کرد: ۴۶۰ شطرنج‌باز از ۶۴ کشور در این مسابقات شرکت کرده‌اند که ۶۵ نفر از این شطرنج‌بازان در جدول دختران زیر ۱۸ سال حضور دارند.

حامدی‌نیا بیان کرد: پیش از آغاز مسابقات نسبت به حریفان، شناخت لازم را داشتم و اکنون نیز برای حضور در رقابت‌ها از آمادگی کافی برخوردارم. متاسفانه در دور نهم مقابل حریفم شکست خوردم. امیدوارم با عملکردمان بتوانیم مایه افتخار شطرنج ایران باشیم.

شطرنج‌باز خراسانی تیم ملی در خصوص تمرینات خود پیش از اعزام به مسابقات گفت: تمریناتم خوب بود، البته امکاناتی که در اختیار داشتم معمولی بود. در کل حمایت‌ها از رشته شطرنج به شکل مطلوبی نیست و البته این حمایت‌ها برای بانوان به نسبت کمتر نیز هست. هیئت شطرنج خراسان رضوی حمایت قابل قبولی از من داشته است و باید تشکر کنم.

گفتنی است این مسابقات از ۹ مهرماه در شهر بمبئی هند آغاز شده و تا ۲۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام