محمد فتحی گنجی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بنده مادرزادی دست چپم از آرنج قطع بوده و با آن بزرگ شده‌ام. شناختی از ورزش معلولان نداشتم تا اینکه در دوره راهنمایی، معلم ورزش به من گفت که می‌توانم در پرتاب‌های دو و میدانی موفق شوم. فتحی گنجی اضافه کرد: بعد از مدتی به ورزشگاه […]

محمد فتحی گنجی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بنده مادرزادی دست چپم از آرنج قطع بوده و با آن بزرگ شده‌ام. شناختی از ورزش معلولان نداشتم تا اینکه در دوره راهنمایی، معلم ورزش به من گفت که می‌توانم در پرتاب‌های دو و میدانی موفق شوم.

فتحی گنجی اضافه کرد: بعد از مدتی به ورزشگاه تختی خرم‌آباد رفتم و مصطفی بهرامی مربی تیم ملی دو و میدانی از من تست گرفت و گفت استعدادم برای این رشته خوب است.

این ورزشکار لرستانی افزود: پس از آن در دو رقابت بین‌المللی جوانان شرکت و دو مدال کسب کردم و به طور جدی ورزش را دنبال می‌کنم و در پارالمپیک ریودوژانیرو جوان‌ترین ورزشکار مرد کاروان کشورمان بودم.

وی با بیان اینکه ورزش زندگی‌ام را به طور کلی تغییر داده، ادامه داد: وقتی به سمت ورزش آمدم خیلی‌ها را دیدم که از لحاظ جسمی شرایط بدتری نسبت به من داشتند اما با عشق و علاقه ورزش می‌کردند و همین انگیزه‌ای شد که بیشتر تلاش کنم.

فتحی گنجی یادآور شد: تمرین با ورزشکاران معلول لرستانی که سابقه افتخارآفرینی در میادین مهم بین‌المللی را دارند، خیلی لذت‌بخش است و نقش دکتر بهرامی مربی لرستانی تیم ملی در این جو خیلی مؤثر است.

انتهای پیام