به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تابستان سال آینده مسابقات المپیک برگزار خواهد شد و از این رو سال ۱۳۹۸ برای بسیاری از رشته ها از جمله کشتی بابت کسب سهمیه المپیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. روز گذشته منصور برزگر پیشکسوت پرآوازه کشتی ایران با حضور در محل تمرینات […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تابستان سال آینده مسابقات المپیک برگزار خواهد شد و از این رو سال ۱۳۹۸ برای بسیاری از رشته ها از جمله کشتی بابت کسب سهمیه المپیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. روز گذشته منصور برزگر پیشکسوت پرآوازه کشتی ایران با حضور در محل تمرینات تیم ملی کشتی ضمن گفتگو با کادر فنی و ملی‌پوشان دقایقی از نزدیک شاهد تمرین آنها بود.

برزگر که پس از استعفا از شواری فنی دیروز برای نخستین بار بر سر تمرین ملی‌پوشان حاضر شده بود، درباره این حضور و اینکه سطح فنی ملی پوشان را در چه سطحی ارزیابی می‌کند، به خبرنگار برنا گفت: با یک بار حضور که نمی توان درباره سطح فنی ملی پوشان اظهار نظر کرد. آنچه که دیروز من دیدم بچه ها در شرایط خوبی قرا داشتند و با انگیزه و جدیت تمرینات خود را پیگیری می کردند و امیدورام بتوانند در رقابتهای پیش رو سر بلند باشند. من به قول معروف یک سرکشی به تیم ملی داشتم که شخصی بود و درباره سطح فنی کشتی گیران کادر فنی بهتر می تواند صحبت کند.

قهرمان آسیا و جهان در پاسخ به این سوال که برخی از اعضای کمیته فنی به حضور برخی ملی‌پوشان انتقاداتی دارند، اظهار داشت: بنده در شورای فنی نیستم که در جریان ریز نظرات و مشکلات باشم. اما اگر مشاوره ای بخواهند . این کار را انجام می دهم.

برزگر درباره اینکه آیا در صورت پیشنهاد از سوی فدراسیون دوباره به کمیته فنی باز خواهد گشت یا خیر؟ گفت: خیر بنده عرض کردم اگر از من مشاوره و کمک بخواهند انجام می‌دهم اما به صورت غیر رسمی.

مدال آور المپیکی کشتی ایران در پایان خاطرنشان کرد: جوانان با استعدادی در کشتی ایران هستند .کشتی همیشه خوب بوده و عنواین بسیار خوبی در مسابقات مختلف جهانی و المپیک کسب کرده که البته برخی اوقات دچار فراز و شیب نیز شده است. بنده امیدوارم تیم ملی در مسابقات پیش رو موفق باشند و بچه ها با کسب سهمیه های المپیک بتوانند برای ورزش ایران خوش بدرخشند و به خوبی از عناوین گذشته دفاع کنند.