به گزارش خبرنما به نقل از گروه اجتماعی برنا؛ ساعت ۴ سحرگاه جمعه ۴ مرداد، مامور شهرداری در حال جاروکشی در خیابان بود که در بین شمشادهای فضای سبز ورودی پاسداران در اتوبان شهید صیادشیرازی با جسد یک زن جوان روبه رو شد و خیلی زود ماجرا به پلیس اطلاع داد. بدین ترتیب تیمی از ماموران […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه اجتماعی برنا؛ ساعت ۴ سحرگاه جمعه ۴ مرداد، مامور شهرداری در حال جاروکشی در خیابان بود که در بین شمشادهای فضای سبز ورودی پاسداران در اتوبان شهید صیادشیرازی با جسد یک زن جوان روبه رو شد و خیلی زود ماجرا به پلیس اطلاع داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران در محل حاضر شدند. با توجه به سنگ خونینی که در کنار این زن ۴۵ بود مشخص شد، این زن با ضربات محکم سنگ به سرش به قتل رسیده است.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران، همراه با بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شوند که در گام نخست مشاهده کردند چادر زن جوان در کنارش روی زمین افتاده و سرش با ضربات سنگ متلاشی شده است و یک سرنخ مهم در کف دست این زن جوان که سه کلمه نوشته شده بود پیش روی ماموران قرار گرفت.

بنا بر این گزارش، جسد این زن ناشناس برای بررسی علت مرگ و شناسایی مشخصاتش به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات با در اختیار بودن سه کلمه نوشته شده در کف دست این زن، در پلیس آگاهی تهران کلید زده شد